Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas r----ć w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rozbojnik_Alibaba: Wy macie naprawdę - cytując klasyka - gwóźdź wbity w mózg. Po kolei:

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

Wyśmienicie wręcz.

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas r----ć w dupę bez miłości i nikt z tym nic
  • Odpowiedz
@Mariusz656: Pisząc do mnie " debilu" już widze na jakim poziomie są twoje wypowiedzi, i szkoda aż na to odpowiadać. Ale czy ja gdzieś napisałem że w wakacje :)? A można na początku roku by to zrobić, wtedy uczniowie mieliby mniejszy stres:) No ale co cie oni obchodzą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Mariusz656 a czemu nie mogą w wakacje? Najechac Warszawę, zrobić miasteczko namiotowe, wiece, przeprowadzać kampanie informacyjne jak rząd robi w c---a, przekonywać do swoich racji. No ale to wymaga poświęcenia swojego wolnego więc pożal się Boże elita nie będzie strajkowac w swój wolny czas. Lepiej zrobić strajk rotacyjny jak u mego syna, na weekend przerwa strajkowa, oczywiście w święta również jakoś im się nie chciało strajkowac no i koniecznie być jak
  • Odpowiedz
@muak47 zbyt wymagajace i nie oplacalne widac malo doswiadczenia masz xd a oni chytrzejsi zrobili wtedy kiedy caly rzad o napisanie matur walczy a oni sobie siedzą i czekaja nauczyciele nie martwic sie o nic ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mariusz656 strajk musi być wymagający
po pierwsze to coś co o------i nie można nazwać strajkiem, powtórzę się ale powiem raz jeszcze. Strajk wymaga poświęcenia, zaangażowania się całym sobą w to co się wierzy i dla czego się strajkuje. Tu natomiast mieliśmy wysyp śmiesznych filmów z udziałem nauczycieli, "strajk" rotacyjny jak u mego syna, w weekend strajk już nie obowiązywał w święta również, w jakiejś tam szkole była przerwa strajkowa bo była
  • Odpowiedz
@lwonly jesteś amebą. A kiedy k---a mieli strajkować? W wakacje?


@WarmWeather: no a co, przecież publicznie mówią o tym, że nie mają wakacji, tylko ciężko pracują w tym okresie i że to bzdura, że mają 2 mc wolnego. Więc gdyby zastrajkowali w tym okresie w którym rzekomo tak ciężko tyrają, to sparaliżowali by pracę placówki ;) No chyba, że ktoś tu wali w c---a z tą ciężką pracą latem
  • Odpowiedz