Wpis z mikrobloga

strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie nie?

No to piękne świadectwo rodacy pokazali włodarzom. Mogą nas ruchać w dupę bez miłości i nikt z tym nic nie zrobi. Wystarczy poczekać, zainwestować trochę w propagandę, a ludzie sami się sobie do gardeł rzucą. Divide et impera, klasyk. Trochę jak w tym żarcie o piekle i diabłach - Polaków nie trzeba pilnować, sami się nawzajem na dno ściągają.

Z tego miejsca życzę powodzenia wszystkim następnym, którzy niezadowoleni ze swoich zarobków zapragną strajkować. Jestem przekonany, że wywalczą swoje ;)

#starjk #strajknauczycieli
Rozbojnik_Alibaba - strajk upadł, ustawą zamknęli gęby wszystkim 'małorobom', fajnie ...

źródło: comment_Y1Q23bFnLo2Mt5aFtsnGKaMKOLiisWaC.jpg

Pobierz
  • 389
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarmWeather: Podziwiam, że chce Ci się jeszcze niektórym odpisywać.

Moje hity z ostatnich dni:
- Mirki sugerujące by strajkować we wrześniu... Widzicie jakie skutki przynosi strajkowanie w gorącym okresie. We wrześniu zostaliby olani jeszcze bardziej.
- Mirki które opisują maturę jako najważniejszy egzamin i dzień w życiu bombelków. Bonus jak ktoś doda, że będą mieć stracony (xdd) rok. "Rok" maturzysty, taki ważny w większej skali.
- Mirki które sugerują by się sądzić z
  • Odpowiedz
a samorząd to ma własne pieniądze ze środków własnych,


@Cooldawg: oczywiście, że nie. to wszystko nasze pieniądze. samorząd jednak może bez problemu dorzucić nauczycielom. zamiast np. budować WC za 6 mln :]
  • Odpowiedz
czyli uważasz że grozenie strata roku zycia maturzystow to dobra karta przetargowa


@hpiotrekh: dalej mi nie odpowiedziales co mieliby zrobic nauczyciele zeby zastrajkowac i zeby ktokolwiek to zauwazyl, moze strajkowac w wakacje kiedy nikogo nie ma w szkole i wszyscy maja #!$%@?? XD
  • Odpowiedz
@motorcycleman:

akurat jest to szkoła prywatna


to o czym ty w ogóle dyskutujesz? Wiesz chociaż w jaki sposób są finansowane szkoły prywatne? W jaki sposób te twoje 'subwencje' wpływają? Czemu próbujesz się wymądrzać, jak widać nie masz o temacie pojęcia?
  • Odpowiedz
  • 29
@lwonly #!$%@? tam, że strajk był zapowiadany od miesięcy jako ostateczna forma, że rząd miał ich w #!$%@? xd zapisz się na fejsie do jakiejś grupy madek to tam będziesz miał ludzi myślących podobnie do ciebie xd
  • Odpowiedz
to o czym ty w ogóle dyskutujesz? Wiesz chociaż w jaki sposób są finansowane szkoły prywatne? W jaki sposób te twoje 'subwencje' wpływają? Czemu próbujesz się wymądrzać, jak widać nie masz o temacie pojęcia?


@Cooldawg: ja wiem, ale Ty nie wiesz. :]
  • Odpowiedz
@Cooldawg: twoja nieumiejętność czytania ze zrozumieniem ani krytycznej analizy czytanego tekstu to nie jest mój problem, także z łaski swojej do kolejnych tego typu wysrywow nie na temat mnie nie wołaj.
Proponuje raczej protest pod swoją szkoła przeciwko nauczycielom którzy takiego poldebila wypuścili do świata.
  • Odpowiedz
@WarmWeather: ale wiesz ze tak wlasciwie na datki typu 500 plus nauczyciele tez sie lapia, w sumie na 500 plus i ma rodzinne i inne tego typu gowno, to im nie przeszkadza, ja nie biorę od kraju niczego ani 500 ani rodzinnego jedyne co dostalem od tego kraju to mandat od skarbowki wiec mi tu nie #!$%@? tylko niech zmienia branze na bardziej oplacalna jak wiekszosc odejdzie to ci co
  • Odpowiedz
dalej mi nie odpowiedziales co mieliby zrobic nauczyciele zeby zastrajkowac i zeby ktokolwiek to zauwazyl, moze strajkowac w wakacje kiedy nikogo nie ma w szkole i wszyscy maja #!$%@?? XD


@cadcadcad: a czy strajki zawsze kończą się sukcesami?
Niech sobie strajkują dalej, nawet do końca życia. Mogą strajkować przez wakacje (tak #!$%@? jasne xDDDD) i od września strajk włoski.

Nikt nie ma prawa tak znacząco mieszać w to interesy uczniów.
  • Odpowiedz
@Cooldawg: cóż, to ja przewalam te subwencje i wiem skąd wpływają. na co dzień też bywam przynajmniej 3 razy w pokoju nauczycielskim, 1-2 razy w gabinecie dyrektora, ze 3 razy na tydzień u wice... a w sekretariacie nie zliczę. znam środowisko, jak i zasady. Ty mówisz jedynie "nie, bo nie!" ;D

nie przedstawiając żadnych argumentów, poza ad personam. żałosna rozmowa z imbecylem - ciao!

PS aha, SIO też raczej nie
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: słoneczko, porównujesz strajkujacych nauczycieli (czyli circa 81% z nich) do zwierząt ale obrażasz się jak ktoś ci wyrzuci januszowanie? xD trzymajcie mnie xD Jedyne co mogę zaprotestować to o odcięcie internetu takim ZWIERZĘTOM jak ty, bo grozi to rozprzestrzenianiem się głupoty na innych ludzi.
  • Odpowiedz