Wpis z mikrobloga

  • 0
@BarkaMleczna ITD ma prawo zatrzymać każdy pojazd i sprawdzić co im się tylko podoba, rzeczywiście metoda trochę nietuzinkowa, ale jak najbardziej zgoda z prawem
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: W innym terminie?

Termin został wybrany idealnie i to w interesie uczniów. Po pierwsze, był zapowiadany od września. Był czas na reakcję, ale rząd nie chciał rozmawiać. Potem była ostrzegawcza akcja w grudniu - nadal był czas na reakcję i nic. Potem minęły 4 miesiące i rząd nie miał czasu nawet raz porozmawiać. Jak myślisz, co by dał strajk w innym terminie? Jeśli by nie było groźby matur, trwałby wiele miesięcy. A teraz, nie wiem czy wiesz, dzieci dotychczas straciły... DWA dni zajęć dydaktycznych.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: To takie trochę nad wyrost, jechałem na wycieczkę to policja kontrolowała autobus 35 minut... I nikt nie widział w tym nic złego... Inspekcja jeszcze dokładniej sprawdza busy czy ciężarówki to ich praca, i dobrze za dużo niesprawnych rzęch jeździć po drogach.
  • Odpowiedz
Wilki na państwowym wikcie podgryzają barany na państwowym wikcie a wszystkim steruje świnia z koryta. A gospodarze tylko raz na 4 lata cośtam zajrzą do chlewa, czasem tylko jeden Taki obraz BOLZGI
  • Odpowiedz
@jamtojest: bo widzisz, wg. wykopowej dzieciarni nauczyciele to pieprzone nieroby, którym to by nawet minimalna się nie należy. Bo męczą/męczyli jakimiś klasówkami, pracami domowymi itd. Jestem serio niesamowicie zdziwiony poziomem pogardy czy to od Januszów czy ich (wypowiadających się tutaj) synków Brajanków, który wręcz przerasta moje zdolności percepcji.

Widać to też w komentarzach nt. kontroli. Teraz zgrywają takich zabawnych - ha, dobrze im tak, nierobom, a później jak ich to
  • Odpowiedz
@jamtojest nie przekonamy się nawzajem. Okres egzaminów i klasyfikacji uczniów był z całą pewnością wybrany aby był jak najdotkliwszy (niestety w tym wypadku dla uczniów).

Do własnej oceny zostawmy też która strona w tym konflikcie idzie na ustępstwa. Ja ze strony ZNP nie widzę chęci kompromisu i sami się przejadą na tym.

Tracą poparcie, egzaminy się kończą a społeczeństwo zobaczyło, że wcale nie mają tak źle na tle innych krajów jak
  • Odpowiedz
To chyba dobrze, że sprawdzają sprawność autokarów?


@Siley: jak sprawdzaja sprawnosc autokarow dla bezpieczenstwa to tak.

Jesli szczegolnie gorliwie sprawdzaja sprawnosc z gory wybranych autokarow bo im rzad kazal, a do tego ma to wydzwiek polityczny to troche gorzej.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: No ale to chyba dobrze, że krokodyle sprawdzają stan techniczny autobusów. A że przeważnie są to autobusy z nauczycielami, to można uznać za zbieg okoliczności, bo równie dobrze mogła to jechać jakaś pielgrzymka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cienki137: trochę forsy zostało wpompowane w propagandę i wykopowa chorągiewka zmieniła kierunek. Teraz to nauczyciel zły: "niech strajkuje w wakacje heheheee, niech pies jeden zarabia marne grosze, jedynke w podstawówce na przyrodzie postawiła 10 lat temu i cooo ja to teraz pan! a niech mają za swoje!"

Taka tu mentalność , dużo osób odreagowuje minione i aktualne szkolne niepowodzenia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna a to akurat jest znana metoda na strajki, już nie raz tak robili. To samo było przy strajku na COP24 w Katowicach, to samo było na strajku pod Sądem Najwyższym, to samo było na Czarnych Protestach... i pewnie będzie się powtarzać jeszcze wiele razy. Legalne? Legalne. A za to jak uprzykrzą życie!
  • Odpowiedz