Wpis z mikrobloga

Spojrzałem w lusterko dwa razy no bo przecież motocykle są wszędzie i...
...gościu na odcinku 200m złamał chyba wszystkie możliwe przepisy.

Auto za mną wyprzedził wjeżdżając pod prąd na przeciwny pas, mnie ominął wyłączonym pasem ruchu + przejście a na następny przejściu jeszcze strąbił dziadka przechodzącego żeby mu z drogi spieprzał dziad :D

Oby chociaż nerka z niego była

#motocykle #motoryzacja #polskiedrogi
Pobierz
źródło: comment_kv7ZgHfqOyayaS2G8uhAk832EmuzoFnH.jpg
  • 40
@MessyD: w londynskich korkach wszyscy tak jezdza. Policja nie reaguje, zazwyczaj zrobi wiecej miejsca zebys mogl bezpiecznie poruszac sie miedzy autami.
@Maciek00001: tam byly do niedawna dwa pasy czynne, ale droga nie jest bardzo ruchliwa oraz jest szkola i jakis (ale nie za duzy) ruch pieszych to zrobili zwezenie na polowie i teraz jest tam parking. To ul Stojałowskiego w Krakowie
dlatego nie cierpię motocyklistów, bo o ile wielu z nich ma rozum i jeździ rozsądnie, tak są elementy, które łamią wszystkie przepisy i pojawiają się znikąd, nierzadko wprost pod kołami jakiegoś samochodu.


@karolinana: ja dlatego nie cierpię kobiet za kierownicą ( ͡° ͜ʖ ͡° ) nie ma co uogólniać, serio, tacy niestety robią nam czarny PR, tak samo jak nieogarnięte lebiody płci pięknej robią Wam czarny PR. Życzyć
@sebawo Olaboga, przecież ja nikomu źle nie życzę
Co do kobiet masz rację, nie będę zaprzeczać, chociaż, mimo że nie umiemy parkować i mamy problemy z ogarnianiem wielu innych rzeczy, to ponoć wypadków z kobietami jest statystycznie dużo mniej