Wpis z mikrobloga

Spojrzałem w lusterko dwa razy no bo przecież motocykle są wszędzie i...
...gościu na odcinku 200m złamał chyba wszystkie możliwe przepisy.

Auto za mną wyprzedził wjeżdżając pod prąd na przeciwny pas, mnie ominął wyłączonym pasem ruchu + przejście a na następny przejściu jeszcze strąbił dziadka przechodzącego żeby mu z drogi spieprzał dziad :D

Oby chociaż nerka z niego była

#motocykle #motoryzacja #polskiedrogi
MessyD - Spojrzałem w lusterko dwa razy no bo przecież motocykle są wszędzie i...
.....

źródło: comment_kv7ZgHfqOyayaS2G8uhAk832EmuzoFnH.jpg

Pobierz
  • 40
@MessyD dlatego nie cierpię motocyklistów, bo o ile wielu z nich ma rozum i jeździ rozsądnie, tak są elementy, które łamią wszystkie przepisy i pojawiają się znikąd, nierzadko wprost pod kołami jakiegoś samochodu. Powinni odbierać prawa jazdy wszystkim bezmyślnym motocyklistom, po pierwsze dlatego, że stwarzają zagrożenie dla siebie i innych na drodze, a po drugie dlatego, że mogą komuś zniszczyć życie jak sami proszą się o rozjechanie. Jak to podobno #policja mówi
@MessyD: a ja dzisiaj widziałam dzbana kierowcę i motocyklistę, który nie zrobił nic źle. Niebieska ciężarówka jechała skrajnym prawym pasem, drugim od prawej trochę za nim golf i za golfem motor. Ciężarówka tez dzban i zajechał drogę golfowi XD mimo, że miał jeszcze duuuużo pasa zanim ten się kończy. Motocyklista od razu zaczął zjeżdżać na prawy żeby ich wyprzedzić, a golf zaczął zmieniać pas na prawy jak motocyklista był obok. Picrel
agaciksa - @MessyD: a ja dzisiaj widziałam dzbana kierowcę i motocyklistę, który nie ...

źródło: comment_xwPP6yLffzBYGK37lEOl1t2HfSoEAhLw.jpg

Pobierz
@Huberto606 albo jestem zmęczona i nie umiem wyrażać się jasno, albo nie czytasz ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak napisałam na początku wielu jeździ rozważnie, ale są elementy bezmózgie. Mój #niebieskipasek nie należy do bezmózgich. Ja nie lubię tylko bezmózgich. Czy teraz wyraziłam się jasno? A w ogóle to jakoś nie chciałam nikogo hejtować, po prostu martwię się o wszystkich i nie chcę aby komukolwiek działa się
@MessyD: na specjalistycznym szkoleniu z pierwszej pomocy, ktore prowdzil ratownik medyczny mowione bylo ze motocykisci to najgorszy sort na przeszczepy. Prawie zawsze wszystkie wnetrznosci porozbijane. Kierowcy aut sa lepsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)