Wpis z mikrobloga

#ashwagandha ktoś brał z kfd? Jak na was działała, o ile działała? Jak to dawkować, ja biorę godzinę przed snem, ale zastanawiam się czy może zwiększyć do 2 tabsów.
Stosuje niecały tydzień i nic nie zauważyłem, ba nawet budzę się w nocy. Miałem już tak czasami przed stosowaniem, ale teraz praktycznie nie było nocy w której bym ciągle spał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy
  • 38
@wiera87: Tam nie ma zadnej informacji o procesie produkcyjnym kms.Jedynie badanie na zawartosc % witanolidow.Gdyby KFD produkowalo w procesie i ekstrakt kms66 to by sie tym chwalili na stronie i mowili tak jak reszta renomowanych producentow .
@wiera87: Apollos piwniczana firma :D Dwa male chinczyki robia dla nich aszwe ;) :DTo ciekawe,ze podaja skad biora surowiec.A mianowicie od cenionego dostawcy ekstraktu – Sabinsa Corporation.Dodatkowo maja certyfikowany ekstrakt .
@rampage101010 takie zrodlo, ktorego Ty nigdy nie poznasz ( ͡º ͜ʖ͡º) zreszta, Ty nawet nazwe kilkukrotnie mylisz (kms), wiec skonczmy temat, bo Twoja wiedza nt. rynku supli jest zerowa.

PS wystarczy wejsc na strone treca, sfd czy kfd, zeby zobaczyc, ze nikt sie ta nazwa nie posluguje.
@wiera87: Nigdy nie poznam bo pieprzysz bajki.Po prostu jak ktos robi drozsza ale lepsza jakosc produktu metoda ksm-66 ktora jest gwarantem jakosci to sie tym chwali bo daje gwarancje jakosci produktu.Tutaj masz podane na tacy dlaczego aszwaganda produkowana za pomoca ksm-66 jest lepsza .

KSM-66®

Ekstrakt pochodzi wyłącznie z korzeni i jest standaryzowany na najwyższą na świecie zawartość witanolidów (>5% przez HPLC). Stąd wysoka jakość terapeutyczna

Unikatowy proces ekstrakcji daje ekstrakt
@wiera87: A tutaj masz produkcje aszwy nie za pomoca ksm-66.
Zawartość związków aktywnych może być zafałszowana dodatkiem składników z liści. Wysokie wartości związków aktywnych mogą pochodzić z mniej dokładnej analizy metodą grawimetryczną

Składniki często są tracone podczas ekstrakcji

Proces ekstrakcji czasem wymaga zastosowania ostrych środków chemicznych i rozpuszczalników, spośród których ślady mają trudne do całkowitego usunięcia z produktu końcowego

Nie posiada certyfikatu organicznego, czego główną przyczyną jest używanie alkoholu do jego
@rampage101010 po co mi to wklejasz? Wiekszosc producentow ma ksm66 tylko sie tym nie chwali. Dlaczego? Patrz wyzej. Zalozyles/as konto, zeby prawic moraly nt ashwy, nie majac podstaw. Napisz do Olimpu albo zadzwon, czy mozesz uzyc ksm-66(r) w opisie/nazwie produktu. Pomijam juz fakt wrzuconego rankingu z firmami krzak. Idz stad.
tak tak,maja ale sie nie chwala.Chyba tylko male dzieci ci w to uwierza.Wiesz,produkowanie aszwagandy za pomoca ksm-66 jest drozsze i daje lepsza jakosc produktu.Wiec cena za opakowanie aszwagadny wyprodukowanej metoda ksm-66 bedzie drozsza na logike od aszwagandy produkowanej gorsza metoda.I tutaj masz odpowiedz dlaczego aszwaganda Olimpu,Jarrowa czy Swansona jest drozsza a zarazem lepsza.Te trzy firmy sie chwala bo produkuja lepsza aszwagande,dlatego tez wolaja wiecej pieniedzy za ich produkty.No,ale wiadomo,te polskie firmy sie
@rampage101010: ale, pardon, #!$%@? jak potłuczony. Różne formy pimpu m-z widziałem, ale to już jest jazda po bandzie.
Gwoli wyjaśnienia - od roku, w ashwie KFD jest dokładnie ten sam surowiec co w Olimpie - KSM - 66, o takim stężeniu jakie jest deklarowane, czyli zawierającym 12 mg witanolidów na 1 tabletkę (niestety przy 24 mg i więcej, produkt był blokowany przez GIS, stąd 12 mg ale za to 2x więcej