Wpis z mikrobloga

#ashwagandha ktoś brał z kfd? Jak na was działała, o ile działała? Jak to dawkować, ja biorę godzinę przed snem, ale zastanawiam się czy może zwiększyć do 2 tabsów.
Stosuje niecały tydzień i nic nie zauważyłem, ba nawet budzę się w nocy. Miałem już tak czasami przed stosowaniem, ale teraz praktycznie nie było nocy w której bym ciągle spał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #suplementy
  • 38
@WUJICO: biorę ich ashwe ale musiałem całą tabletkę a nie pół jak w/g opakowania. Generalnie jakby lepiej się wysypiam tylko że nie mogę jej za późno brać bo rano jest wtedy padaka.
@WUJICO: #!$%@?. To nie są leki, to suple. Ashwa działa zajebiście, tej 66 brałem 6-8 tabsów na noc. Ludzie kupują omegę czy inne rzeczy biorą po tabletce i dziwią się, że gówno daje. Po pierwsze gis ustala max dawkowanie, a po drugie jakby producent napisał na opakowaniu gdzie masz 90 tabletek za 50zł, że zalecane dzienne dawkowanie 10tabletek, już widzę tłumy ludzi kupujących dany suplement. Alpha GPC też mi nie działało,
@WUJICO: Bralam aszwe od kfd i nie czulam jakiejs szczegolnej poprawy.Witaminy od nich tez bralam i tez nie zauwazylam poprawy.Po zmianie na drozsze witaminy i aszwagande od renomowanej firmy poczulam wyrazna poprawe w funkcjonowaniu organizmu.