Wpis z mikrobloga

Wiadomo, że niejedzenie jest łatwe, dlatego tyłu czarnych umiera z głodu - są zbyt leniwi żeby jeść
A bogate społeczeństwa wnoszą nawyk pracowitości do swojej diety i stąd plaga otyłości
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@uytx: Podzielam tą opinię. Ale to chyba zależy od człowieka. Ja mogę nie jeść prawie nic dziennie i jest git. Znowu czasami jak mam mało czasu w ciągu dnia i zmieścić się w małym czasie z tyloma kaloriami to ojezusie!
  • Odpowiedz
@johnmorra
@uytx
@Abel11
@WilkMorski
@krymic1991
@FeC7800

Nie sądzicie że to zależy od genetyki? U mnie wystarczy że nie ćwiczę na siłce przez miesiąc i jem tyle na ile mam ochotę (bez wpychania na siłę) i mam spadki rzędu 3-4 kilogramów. Oczywiście po jakimś czasie waga staje w miejscu. Z kolei ziomek jak nie ćwiczy i je ile chce to zalewa się tłuszczem i łapie sporo kilogramów xD
  • Odpowiedz
@WilkMorski: zeby byla jasnosc, nie twierdze że pączek czy zapiekanka zarowno na masie jak i na redukcji spowoduje "koniec kariery", tylko ze ludzie którzy masuja czesto twierdzą ze skoro to masa to moga codziennie jesc pizze czy ciastka i wyjdzie to na dobre
  • Odpowiedz
@johnmorra to jest straszne. Tzn może spoko jak chce się wpierdzielać na co ma się ochotę przy zachowaniu szczupłej sylwetki. Ale żeby zrobić i utrzymać formę, to już się zaczyna dramat xd
  • Odpowiedz
  • 7
@uytx
@WilkMorski
Odchudzić sie kazdy potrafi co widac po szesciopakach na istagramie ale zbudowac 100kg suchego miesa nikt nie potrafi. Zobacz ilu jest chłopaczków na meskim bikini a ilu jest w kulturystyce ekstremalnej. Nadal uwazasz ze masa jest prostsza? Jak ktos je gowno czy to na redu czy masie to potem i tak wyglada jak gowno.
  • Odpowiedz
  • 1
@zalozylem_usunalem_powrocilem dużo ludzie przypisują genetyce, ale wąchania co do tego możesz mieć około 200kcal, zobacz na dziennie zapotrzebowanie energetyczne, może tamta osoba nie liczy kalorii a do tego może dziennie robić 2tys kroków, a ty zjesz tyle samo ale więcej spalasz, to też zależy od metabolizmu jak i poziomu mięśni ponieważ one potrzebują więcej kcal od tłuszczu P.S zrobić mądre cardio i mądrą masę też nie jest ciężko tylko trzeba i w
  • Odpowiedz
@zalozylem_usunalem_powrocilem: ja ci powiem ze ja mam w miare fajna forme jak nie cwicze. Mialem przerwe 3 lata i jak sie juz zbuduje naturalnie jakas dobra baze to nie jest tak latwo to zgubić. Nie mowie oczywiscie o formie na scene bo takie cos mnie nawet nie interesuje.

Fajne zjawisko to tez pamiec mięśniową jakby to rozumiec to wrócić do poprzedniej formy jest dosyc szybko. Przynajmniej ja tak mialem.
  • Odpowiedz
@Kasahara: Też myślałem, że jest coś takiego jak set-point, a to zwykłe #!$%@? osób, którym się nie chce wycinać dalej. Wycinając słoninę z dzieciństwa i schodząc niżej niż kiedykolwiek zawsze będziesz się #!$%@? czuł, ale zrób to drugi, trzeci raz, to nie dość, że przyjdzie to łatwiej, to jeszcze nie odczujesz tego psychicznie. Całe życie byłem kluskiem bez mięśni, >20% BF skinny fat, jak zacząłem ćwiczyć, to pierwszą redukcję zrobiłem do
  • Odpowiedz