Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Stary przegryw, zakolak z tej strony. Regularnie czytajac rozne fora gdziekolwiek pojawia sie problem zakoli pojawiaja sie rady, zeby zgolic sie na lyso, ze Jason Statham czy Bruce Willis chodza lyso i wyglada super. Ogladalem sobie z nudow program Druga Twarz i akurat byl problem goscia z wlosami. Klasycznie kobiety powiedzialy, ze lysina super, testosteron, na co ten fryzjer odparl, ze 90 procent jak sie spyta kogo wola to woli z zakoli, a Tyszka, ze Polacy nie maja dobrych glow, ktore pasuja do lysiny.

Taka wiec jest smutna prawda, jak masz zakola to lepiej chodzic z zakolami niz golic sie lyso. Na lyso zawsze wygladasz jak zjeb, a nie jak Jason Statham, co najwyzej Rubi Schuberth. Jedyne co moze nam pomoc to przeszczep o ile jest mozliwy albo zabawa w tupeciki itp. A zgolenie sie na lyso=smierc w oczach kobiet.

Tutaj link do odcinka dla zainteresowanych (tak okolo 16-18 minuty.
https://player.pl/programy-online/druga-twarz-odcinki,6630/odcinek-3,S03E03,133776
#przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zasadniczo popełniasz błąd przyjmując, że jakiś losowy program w TV prezentuje prawdę, a w tym wypadku opinię kobiet na temat takiej a takiej sytuacji na głowie. Telewizja nie przedstawia prawdy jako takiej, tylko produkt, który się sprzeda (audycja, którą ludzie będą oglądać). Cokolwiek tam powiedzą to może (i najczęściej nie jest) nie być prawda. Podsumowując, ja bym to olał.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ty zarzucasz dowodem anegdotycznym to i ja zarzuce. Mój mąż sie goli na łyso i jest mega ciachem ( 178 wzrostu). Ostatnio zapuścił brode i chwilami to muszę go pilnować bo randomowe panie proponują mu kawe. Serio, szukajcie przyczyn swoich niepowodzeń gdzieś indziej
  • Odpowiedz
OP: @Piotero1 mowisz o tym legendarnym 160cm, 120kg, 1/10 z zakolami co co tydzien posuwa nowa modelke, tak? Zapomniales dodac, ze ma obywatelstwo Atlantydy.

@archon jak mam wierzyc profesjonalnemu frzyjerowi modowemu i profesjonalnemu fotografowi modowemu czy wykopkowi co twierdzi, ze lysina jest super to jak myslisz komu uwierze? zwlaszcza, ze wiem jak ciezko sie zyje z problemem zakoli

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zakoli srakoli. Człowieku na łyso golą się nie ludzie, którzy mają jakieś tam #!$%@? zakola tylko, ci którzy są po protu łysi i mają tylko ten śmieszny wianuszek wokół głowy niczym u księgowego starej daty. Jeśli masz tylko zakola, problemu nie ma.
  • Odpowiedz