Wpis z mikrobloga

Jutro egzamin gimbazjalny. W naszej szkole na hali sportowej, pewnie jak w wielu szkołach. Trzeba tam znieść krzesła i stoliki (przez pół szkoły + sporo schodów) dość sporo bo piszących jest 5 klas. Zawsze robiły to dzieciaki, po jednej ławce, 2-3 krzesła i po kłopocie. Jest strajk, dzieci nie ma, nauczyciele maja wszystko w dupie. Na kogo spadł ten obowiązek? Na Bogu ducha winne, dość leciwe sprzątaczki (w tym moja mamę) - zero empatii, nauczyciele siedzą i się śmieją, a biedne panie #!$%@?ą. Taki obraz was, nauczyciele życia.

#strajknauczycieli #szkola
  • 37
@giovan-a: To nie ich sprawa. W większości do kobitki z kilkoma latami-miesiącami do emerytury, za duże ryzyko niepotrzebnego zwolnienia. Druga sprawa, że żadna z nich strajku nie popiera. Mają kontakt z kadrą nauczycielską na codzień, widzą jak to wygląda. Większość z nich to zarozumiałe gnoje z muchami w nosie.

Moja siostra z kolei pracowała parę miesięcy w dziale oświaty w starostwie - ma o nich takie samo zdanie, do tego lenistwo,
Na Bogu ducha winne, dość leciwe sprzątaczki (w tym moja mamę) - zero empatii, nauczyciele siedzą i się śmieją, a biedne panie #!$%@?ą


@Adach94: czy to jest w jej obowiazkach? Jesli tak to na #!$%@? sie pluje? Jesli nie to moze odmowic. Poza tym, lepiej jak nosza to uczniowie xD C nie, bo wiesz hehe, darmowa sila robocza.

Taki obraz wasz, sprzataczki. Machacie scierka czy miotelka, wiekszosc czasu przesiedzicie, nie trzeba
@budus2: Jedyną durną osobą jesteś tutaj Ty i całe grono przychlastów plusujących ten wysryw ()
Zwykła starsza kobieta która musi znosić taką gunwo pracę by przeżyć i być może odłożyć coś dla dzieci (gdzie bardzo trudno takiej o jakąkolwiek pracę bo nie jest #programista15k) i będzie stawiać się bandzie takich podludzi za co poleciałaby z miejsca bo polaki to takie właśnie bydło.
@Adach94: ale dlaczego to robi? Skoro to nie jest jej obowiązek? Proszę wytłumacz bo nie rozumiem. Bo jedyny powód jest taki, że jak większość starszych osób lubi robić z siebie męczennika