Wpis z mikrobloga

Jutro egzamin gimbazjalny. W naszej szkole na hali sportowej, pewnie jak w wielu szkołach. Trzeba tam znieść krzesła i stoliki (przez pół szkoły + sporo schodów) dość sporo bo piszących jest 5 klas. Zawsze robiły to dzieciaki, po jednej ławce, 2-3 krzesła i po kłopocie. Jest strajk, dzieci nie ma, nauczyciele maja wszystko w dupie. Na kogo spadł ten obowiązek? Na Bogu ducha winne, dość leciwe sprzątaczki (w tym moja mamę) - zero empatii, nauczyciele siedzą i się śmieją, a biedne panie z----------ą. Taki obraz was, nauczyciele życia.

#strajknauczycieli #szkola
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giovan-a: To nie ich sprawa. W większości do kobitki z kilkoma latami-miesiącami do emerytury, za duże ryzyko niepotrzebnego zwolnienia. Druga sprawa, że żadna z nich strajku nie popiera. Mają kontakt z kadrą nauczycielską na codzień, widzą jak to wygląda. Większość z nich to zarozumiałe gnoje z muchami w nosie.

Moja siostra z kolei pracowała parę miesięcy w dziale oświaty w starostwie - ma o nich takie samo zdanie, do tego
  • Odpowiedz
Na Bogu ducha winne, dość leciwe sprzątaczki (w tym moja mamę) - zero empatii, nauczyciele siedzą i się śmieją, a biedne panie z----------ą


@Adach94: czy to jest w jej obowiazkach? Jesli tak to na c--j sie pluje? Jesli nie to moze odmowic. Poza tym, lepiej jak nosza to uczniowie xD C nie, bo wiesz hehe, darmowa sila robocza.

Taki obraz wasz, sprzataczki. Machacie scierka czy miotelka, wiekszosc czasu przesiedzicie, nie
  • Odpowiedz
@NoKappaSoldier73: bo strajk jest dla wszystkich (jak i zadania lepszej placy rowniez obejmuja pozycje administracji). Jesli nauczyciele cokolwiek wymecza, to i im tez sie polepszy, mimo ze nic nie zrobili.
  • Odpowiedz
@budus2: Jedyną durną osobą jesteś tutaj Ty i całe grono przychlastów plusujących ten wysryw ()
Zwykła starsza kobieta która musi znosić taką gunwo pracę by przeżyć i być może odłożyć coś dla dzieci (gdzie bardzo trudno takiej o jakąkolwiek pracę bo nie jest #programista15k) i będzie stawiać się bandzie takich podludzi za co poleciałaby z miejsca bo polaki to takie właśnie bydło.
  • Odpowiedz
@Adach94: czekaj, czy ty właśnie sugerujesz, że to obowiązek dzieci lub nauczycieli, żeby z---------ć z ławkami po szkole? XDDDD

jednak wydaje mi się, że brak strajku nie rozwiązałby problemu, polegającego na braku ludzi, którzy faktycznie mają taki obowiązek, bądź ludzi którzy są do tego zobowiązani, ale fizycznie niezdolni.
  • Odpowiedz
@Adach94 zapytaj sprzątaczkę w sądzie, prokuraturze, urzędzie, komendzie policji, szpitalu czy jej zdaniem pracownicy ww. powinni dostać podwyżki xD xD xD a tak serio weź powiedz matce żeby sobie położyła lodu na głowę. (Zaznaczam że bardzo szanuję osoby sprzątające, ale takiego p---------a to się nie da czytać)
  • Odpowiedz
@Adach94: ale dlaczego to robi? Skoro to nie jest jej obowiązek? Proszę wytłumacz bo nie rozumiem. Bo jedyny powód jest taki, że jak większość starszych osób lubi robić z siebie męczennika
  • Odpowiedz