Wpis z mikrobloga

Mam dwóch synów w trzeciej gimnazjalnej. W niedzielę śledzili niusy, żeby się dowiedzieć, czy w poniedziałek idą do szkoły, dzisiaj śledzą messengery/librusy żeby się dowiedzieć, czy mają jutro egzamin. Jeśli egzaminu nie będzie, jutro będą czekać na komunikat CKE, co dalej. Jak sądzicie, czy da się w takiej atmosferze napisać ten egzamin na swoim normalnym poziomie? Próbuję zrozumieć nauczycieli, wiem, że zarabiają niedużo, ale dlaczego robią to kosztem dzieci? Podobno mają powołanie do uczenia i wychowywania. Taki trochę niewychowawczy ten strajk - walczymy o swoje, a was mamy gdzieś.


#zalesie #strajknauczycieli
  • 330
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

synów w trzeciej gimnazjalnej

da się w takiej atmosferze napisać ten egzamin na swoim normalnym poziomie


@S0Cool: ŁO MATKO JAKI STRES!!111

Przecież gimnazjalny to był większy lajt, niż normalne klasówki z matmy. Poświęciłem całe pięć minut na przygotowanie - musiałem wyciągnąć garnitur z szafy ( ͡
  • Odpowiedz
@27er: Eeee, w której Ty jesteś klasie teraz? Bo dwa roczniki idą do liceów/techników, ale gimnazjaliści do 3-letnich liceów i 4-letnich techników, a ósmoklasiści odpowiednio do 4 i 5-letnich szkół, więc na studiach te roczniki się nie spotkają (chyba że ktoś przeklibluje w jednej klasie). Kłopoty z egzaminem mogą więc zasadniczo wpłynąć na rekrutację do szkół średnich, a tym roku trudniej się dostać do dobrej szkoły, dlatego tak to boli.
  • Odpowiedz
@S0Cool ja jako uczeń liceum nie jestem za strajkiem w tej formie, rozumiem płace im nieodpowiadają, ale czuję się jakby ktoś mnie ruchał w dupę, w paru przedmiotach i tak jesteśmy do tyłu z materiałem, i strajk w tym nie pomoże
  • Odpowiedz
spuszczass nad tym czy synek napisze egzamin gimnazjalny "na miarę swoich możliwości w takich okolicznościach" to pewnie jedtes z tych "dziwnych"


@Shatter: Nie prowadzę dyskusji na tym poziomie.
  • Odpowiedz
Kłopoty z egzaminem mogą więc zasadniczo wpłynąć na rekrutację do szkół średnich, a tym roku trudniej się dostać do dobrej szkoły,

@S0Cool:
A potem na studia, przeciez podwójny rocznik będzie szedł dalej, myśl k---a.

Ale o studia się nie martwię

@S0Cool:
No właśnie każdy martwi się o swoją kiełbasę, gdzie są ci, którzy protestują teraz przeciw nauczycielom, gdy PIS wprowadzał swoją g---o reformę?
  • Odpowiedz
@elo490500: Nigdy nie głosowałem na PIS. Obawiam się, że żelazny elektorat tej partii wcale się nie przejmie obecnym burdelem i nadal będzie na nich głosował. I właśnie dlatego rząd ma gdzieś ten protest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@picasssss1: @ZaQ_1:
Taxi/rolnicy blokują miasto:
- J----e k---y!
Nauczyciele blokują uczniów:
- Przeciwnicy strajku to j----e k---y! xD

Od kilku dni nie nadążam mieć z was wszystkich beke
  • Odpowiedz
@S0Cool: wystarczy że połowa tej przewagi zmieni głos i już jest po równo, w prezydenckicj bardzo mała ilość głosów może przeważyć, w parlamentarnych jeżeli nie masz bardzo dużej przewagi to musisz się bawić w koalicje
  • Odpowiedz