Wpis z mikrobloga

@gr4p3 dla mnie to jest głupie, a nie normalne i przejechalo się na tym sporo osób, ale jeszcze mnie ten problem nie dotyczy :D no i żeby było jasne, rozumiem, że ktoś może chcieć takie rzeczy i niech sobie wydaje na co chce.
A patrząc trochę na streetwearowe rzeczy na yt, grupach czy gdziekolwiek zawsze wszystko widać z daleka jakiej jest firmy ;) nikt nigdy nie chwali się, że kupił czarny t-shirt
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ludzie przepłacający funkcjonalność mają czuć się lepiej? Ja nie mogę pojąć jak ludzie chodzący w ciuchach, które więcej kosztują niż są warte czują się z tego dumni. Jak będę miał niską samoocenę to powinienem kupić papier toaletowy za 1000zł, żeby poczuć się prestiżowym?( ͡° ʖ̯ ͡°)
No i z fartem mordko, mam tylko nadzieję że jak już kupujesz sobie takie buty to przynajmniej nie nosisz ich prawie na zewnątrz i masz w domu specjalną gablotkę żeby ładnie eksponować kolekcję. Trochę bawi mnie takie polackie #!$%@? że jak to 3kafle za buty #!$%@?ło cię #!$%@? #!$%@?? XDDD
Jezu ci ludzie nawet nie pomyślą że taka limitowana edycja butków znanego designera może być po roku warta nawet kilka razy więcej