Wpis z mikrobloga

mi się nigdy takie buty nie podobały i kojarzą mi się tak stereotypowo: fan piłki nożnej, solarka, clubbing, no po prostu taka Doda, tylko męska w czymś takim może chodzić XD

oczywiście nie jest to rzetelna opinia XD

PS. dzisiaj oglądałem sneakersy maison margiela te typu dad shoes. Jakie one są #!$%@?
@PiersiowkaPelnaZiol: dodatkowo, dawanie przykładu Zuckerberga jako bogacza żyjącego jak "szarak" to wielkie XD.
Ok, z tego co wiem ma jakiś "mainstreamowy" samochód rodzinny, ale poza tym wydaje miliony dolców na różne pierdoły jak dom na wyspie i inne temu podobne...
@WujekRada: Pieknie, wszyscy wyzej pluja jadem bo ktos kupil buty za cene ich miesiecznego wynagrodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dla jednego 3k zloty to duzo a dla drugiego to jest cena za obuwie, tak jest swiat skonstruowany ludzie.
@gr4p3 mnie np śmieszy tylko to, że nikt nie przyznaje, że te buty są drogie tylko dlatego żeby były drogie. Ewentualnie, że przez kolorowe paski są ładniejsze niż identyczne modele Adidasa. Kupujesz gucci za 3k, żeby druga osoba widziala, że masz gucci i wie, że one kosztują 3k. "Poza tym dla jednych to normalna cena, a dla Ciebie dużo". Wszystko tak można opisać, ale wszystko ma swoje granice. Z wysmiewania butow za
@Mruvek: ja po czesci sie z Toba zgadzam ale jest tez sporo marek gdzie koszulka kosztuje 300 euro i gdzie nie widac nawet ,ze jest to "firmowe". Sa osoby ktorym to obojetnie wydajac 300 czy 30 euro na t-shirt i jest to calkiem normalne :)