Wpis z mikrobloga

A może powinnam się oswajać z myślą, że będę "silna niezależna", a nie żyć marzeniami o szczęśliwej rodzince ? Wtedy będę mniej cierpieć, będę miała mniejszą presję. Gdybym teraz została sama, to raczej marna szansa na stworzenie jakiegoś sensownego związku. Nie wiedziałam, że mnie może to dotyczyć, ale chyba zostanę tą słynną 30+ z kotami i butelką wina. Co sądzą Mirki? ()

#przegryw #zwiazki #rodzina #problemy #rozowepaski #niebieskiepaski #problemyrozowychpaskow
  • 72
@DzikaMrowka: Działaj, a nie narzekasz. To, że ponarzekasz parę lat nic nie zmieni. No nie wierzę, że ktoś nie chciałby mieć kogoś w porządku za partnera. Więc staraj się być w porządku, a tak to staraj się uczyć i brać życie jako życie czyli korzystać, ale też wyciągać wnioski i starać się sama od siebie. Sama będziesz wiedziała co jest ważne, a co nie szczególnie. Masz dziesiątki tysięcy sytuacji w codziennym
@karazek: ale ja mam partnera. Jestem w stosunku do niego w porządku. On nawet twierdzi, że nie ma żadnego pola do narzekania i że o niego dbam. Niestety, ja żadnych bonusów z tego faktu nie otrzymuję.
@DzikaMrowka czekaj, to on ma 30 a ty 23 i narzekasz że nie jesteś jeszcze żoną? Teraz przecież normą jest ślub gdzieś w wieku 25-28 lat. Chyba, że jesteś po szkole średniej i twoje ambicje to madka na pełen etat, ale wtedy upewnij się, że on w ogóle chce mieć dzieci
@DzikaMrowka zrzedzisz tutaj jak stare krówsko co nic innego nie robi tylko próbuje usidlic faceta. Ciężko uwierzyć, że mu niby nie zrzedzisz xd A tak na serio jakbyś była piękna to już dawno byś miała pierścionek na ręce, pewnie to jest przyczyną.
@Ishvarta Wiesz, od jakiegoś czasu trafiam na posty @DzikaMrowka i albo jest to jakiś baitujący mieszkaniec piwnicy, albo laska jest serio z tych nienajmądrzejszych. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@DzikaMrowka Przestań się nad sobą użalać, jak sobie ludzie w wieku 60-70 czy 80 latach potrafią znaleźć partnera to Ty też będziesz potrafiła.
Co więcej jak Ci obecny nie odpowiada to przestań jojczeć, tylko coś z tym zrób.
Już pomijam