Wpis z mikrobloga

A może powinnam się oswajać z myślą, że będę "silna niezależna", a nie żyć marzeniami o szczęśliwej rodzince ? Wtedy będę mniej cierpieć, będę miała mniejszą presję. Gdybym teraz została sama, to raczej marna szansa na stworzenie jakiegoś sensownego związku. Nie wiedziałam, że mnie może to dotyczyć, ale chyba zostanę tą słynną 30+ z kotami i butelką wina. Co sądzą Mirki? ()

#przegryw #zwiazki #rodzina #problemy #rozowepaski #niebieskiepaski #problemyrozowychpaskow
  • 72
@RustyJames: nie jestem piekna. Jestem przecietna. Sory.

@Ishvarta: boje sie ze w wieku 28 zostane z reka w nocniku. Juz teraz gdybysmy sie rozstali to raczej bym nikogo juz nie znalazla. Wiec myślę czy sie nie oswajac z tą myślą .

@alfka: spoko, moge brac slub w wieku 28, ale jaką mam gwarancję, ze do tego w ogóle dojdzie i nie zostanę silna i niezależna ???

@TheOneWhoKnocks: o
@DzikaMrowka To na tej samej zasadzie jaką masz szansę, że jutro/za tydzień/za miesiąc jakiś ciężki wypadek Cię nie spotka i nie wylądujesz na wózku czy bez ręki/nogi, albo tam w ogóle zejdziesz i nici ze ślubu?
To są za każdym razem dość idiotyczne dywagacje. ;)
@DzikaMrowka Ja to bym radziła przede wszystkim zmądrzeć. ;)
Jak jesteś wyjątkowo piękna, ale głupia to jeszcze jakieś szanse na faceta-bankomat masz.
Jak jesteś niespecjalnie ładna i do tego głupiutka to Twoje szanse na ogarniętego, normalnego gościa są raczej średnie. ;)
@alfka: jestem niespecjalnie ładna, ale nie "głupiutka". Btw. jak dziewczyna jest niespecjalnie ładna to w sumie i tak ma małe szanse na kogokolwiek. Wiesz, ja moje wysrywy piszę tylko tu. Na żywo jestem 100% "normalna", nawet są opinie, że ogarnięta xD
@DzikaMrowka zazwyczaj facet po 30 nie bierze sobie takiej młodej by się z nią żenić. Raczej jest z tobą bo nie chce się teraz żenić, więc jak zaczniesz naciskać to cię wymieni na mniej wkurzający model