Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja

Zauważyliście że teraz nie da się kupić samochodu bo na wypoku i tak Cię zjedzą?

mazda -rdzewieje, kiepskie wygłuszenie
honda - bierze olej, drogie czesci
opel - jest plastikowy w srodku i skrzypi
bmw - jezdza debile, drogie czesci i elektryka żyje własnym życiem
audi - jezdza wiesniaki i #!$%@? sie prowadzi
merc - jeżdżą buce i rdzewieje
fiat - skrzypi i #!$%@? jezdzi
lexus - czesci tylko w aso
ford - #!$%@? silniki
citroen, peugeot, renault - szaleje elektryka
jeep - wóz drabiniasty
subaru - nic kosztuje 100zł, cokolwiek zaczyna sie od tysiaka, psuje się
dacia - #!$%@? wykonanie i słabe silniki
vag - awaryjny i dieselgate

#!$%@?, kupuję Daihatsu
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MercedesBenizPolska: kogo obchodzi jakieś dieselgate xD no chyba, że chcą komuś wgrywać inne mapy i będzie więcej palił, bo składam spalin mało kto się przejmuje
Zapomniałeś o Volvo

@Fritzowski: argumenty w internecie, że kupiłem i nic nie trzeba robić traktuje z przymrużeniem oka, bo jeden ma szczęście, a drugi nie zwraca uwagi na drobne awarie i jeździ np ze stukającym zawieszeniem i poduszką sinika na ukończeniu, bo przecież odpala i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HetmanPolnyKoronny: zależy jaką przyjmujesz definicję słowa "nic nie robiłem" bo dla mnie są to poważne awarie które uniemożliwiają użytkowanie auta :P ale po części masz racje. W sumie teraz będę go remontować bo chcę wykonać kilka dalszych wypadów w Polskę:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Fritzowski: przerabiałem ostatnio przy zakupie motocykla, jak pytasz co robili ostatnio, to tylko olej, a jak przyjrzysz się dokładniej to na start połowa rzeczy eksploatacyjnych do roboty. Z samochodami morskiej tak samo, jak ktoś mówił, że nic nie robił tylko olej, to albo miał szczęście i samochód nie za długo, albo powoli go gruzował. Co innego powiedzieć, że nic się nie psuło.
@MercedesBenizPolska: może dlatego, że nie istnieje wiarygodny system pomiaru usterkowości?
a może dlatego, ze przeciętny Polak nie ma dostępu do fachowej wiedzy motoryzacyjnej?
a może dlatego, że ryba psuje się od głowy?

byłem w weekend w ASO, w oczekiwaniu na swoją kolej, z nudów oglądałem sobie nowe auta, nigdy nie miałem nówki.
Podszedłem do Tuarega za 300 tysi. Auto kompletnie z poza mojej ligi. Pamiętam, że gdy na światłach stało obok
@perun79: Wiekszosc silnikow diesla z Forda ciezko zajechac. Opinia dotyczy chyba tylko jakiegos procenta benzynowych i przerobek lpg wlasnie ale wrzucajac wszystkie typy silnikow w jedno zdanie opinia jest kompletnie bledna.
@MercedesBenizPolska tak jak napisałeś Mireczku, 100% meritum, mity i opinie a co nie zaproponujesz to Cię zjedzą. Wychodzi że tylko Porsche albo Bentley / Aston wchodzą w grę , czyli sprzedać mieszkanie, dopożyczyć 200 tys i kupić jakiegoś porschaka, Astona lub Bentley'a .

A tak serio to wiadomo że wiele wymienionych tu marek ma bardzo udane i bardzo nieudane modele i chodzi o to 1.co kto potrzebuje (moc, nierdzewny, tanie części )