Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 458
@WoznicaJozef: to działa w dwie strony. Popatrz na wpisy stulejek z #przegryw. Niby samotni i chcą miłości, a potem narzekanie, bo dziewczyna gruba, z twarzy "tylko" 7/10, bleee piegi, blee pieprzyk. Szukają modelki, na którą nie zasługują, a po 30-tce będą zakolakami z #!$%@? w łapie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Usmiech_Niebios: bardzo możliwe, nie mówię, że nie. Nigdy nie mogłem się nadziwić jak ktoś narzeka na żonę, że taka siaka, aż nie chce się do domu wracać. To po #!$%@? żeś się z nią żenił? :|
Taktyki na związki są dwie:
- bierzesz kogokolwiek i "docieracie się", może się uda, może nie. Duża szansa bycia w związku, ale też duża szansa, że będzie to związek #!$%@? (to właśnie taki masz
  • Odpowiedz
@Qraape: faceci nie chca laski bo ma twarz tylko 7/10 xD na jakiej ty planecie zyjesz, tak nie powiedzial nigdy zaden facet, faceci nie chca lasek ktore sa grube, maja twarz 1/10, deformacje twarzy albo ciezkie uposledzenie umyslowe, cos ty wymyslil z tym ze przegrywy maja kosmiczne standardy xD
  • Odpowiedz
i w życiu bym na swojego róża nie narzekał.


@Qraape: życie jest długie, a kto wie co będzie za pięć lat. Ale ważne że w tym momencie jest Ci dobrze. No i wiadomo - można albo obniżyć wymagania, albo podwyższyć swoje standardy, ale nie ma co demonizować bycia samemu, dużo lepiej niż z kimś na siłę.
  • Odpowiedz
@Qraape:

to działa w dwie strony. Popatrz na wpisy stulejek z #przegryw. Niby samotni i chcą miłości, a potem narzekanie, bo dziewczyna gruba, z twarzy "tylko" 7/10, bleee piegi, blee pieprzyk. Szukają modelki, na którą nie zasługują, a po 30-tce będą zakolakami z #!$%@? w łapie xD


"Przegrywy" nie szukają modelek, a chcą odpowiedniczki w SMV, która nie była wybolcowana i zużyta emocjonalnie przez tabuny Chadów i
  • Odpowiedz
  • 20
@WoznicaJozef Ze mnie kiedyś laska się śmiała na tinder ze pracuję jako mechanik, a jak jej zapytałem gdzie ona m, to powiedziała że McDonald's ale to tylko w czasie studiów filozoficznych
  • Odpowiedz
@niemampojecia: nie wiem czy pisza na serio czy nie pisza, ale faktem jest, ze maja czasami #!$%@? wymagania w stosunku do tego co moga sami zaoferowac. sorry, ale ciezko utrzymac jakis zwiazek, w ktorym jest przepasc pomiedzy dwojgiem ludzi - czy to intelektualna, emocjonalna, wizualna czy zawodowa, a juz w szczegolnosci w przypadku polaczenia wyzej wymienionych. sa ludzie, ktorzy tworza szczesliwe zwiazki mimo dzielacych ich wyraznie roznic - ale zazwyczaj
  • Odpowiedz