Wpis z mikrobloga

@WoznicaJozef przegryw wygrywający po 30 to też raczej mit. Większość nowych drogich fur jakie widzę na drogach ma jakiegoś brodatego chadzika z pędzlem na głowie za fajerą. Rzadko kiedy widzisz auto z 2015 lub młodsze i typowego Mireczka z tego tagu.

A czemu? A temu że większość przegrywow to stare nieroby co potrafią w wieku 33 lat być u matki na bezrobociu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MatiOfficial: nie zwykłem usuwać komentarzy na prośbę innych. Musisz jakoś żyć z tym dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak mnie wyjaśnili, że najwyżej plusowany komentarz. Rzeczywiście wyjaśnione - wielu się z tym zgadza xD
  • Odpowiedz
a po 30-tce będą zakolakami z #!$%@? w łapie xD


@Qraape: uuu pojechałeś grubo, ale wiesz, że nie wszyscy tacy są? Ci, którzy rzeczywiście nie widzą belki w swoim oku to mają na co zasłużyli ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@goodidea: Jak nie widać że szukają modelek? Wasze posty pod dziewczynami co wrzucają swoje zdjęcia. Daję tylko 7/10 bo mam na Twoje miejsce laski 10/10 z rozszerzeniem .jpg w folderze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
a jakiej ty planecie zyjesz, tak nie powiedzial nigdy zaden facet, f


@RubinWwa: nigdy nie poznał nikogo takiego, wnioski z czytania internetowych stulej.
Gdyby ten stulej 'Stefan zapomniał, że nie jest w internecie' wyszedł do ludzi...
  • Odpowiedz