Wpis z mikrobloga

@nerana112: wiesz, można się z tego śmiać, ale zapewne są tacy. Nawet nie chce mi się rozpisywać o beta-orbiterach, którzy liczą, że zasada wzajemności da im seks od obiektu ich westchnień, albo bycie długo ich przyjacielem bez atrakcyjności przyniesie związek i seksy, czy o tym, że ludzie chcą się wiązać z atrakcyjnymi, co pewne osoby eliminuje na starcie, bo to jest powszechnie znane.
@nerana112: wierzę w to, że każdy ma braki i jest sobie rekompensuje. Tyle. Wierzę, że ludzie w pierwszym momencie oceniają się po fizyczności, bo to najbardziej wymierny wskaźnik dobrych genów. Cóż, wzrost też ma jakieś znaczenie, choć nie jestem w stanie Ci powiedzieć jak duże. Miałem tylko dwie stałe partnerki, jedna nieco wyższa ode mnie, druga mojego wzrostu.
A tak na serio, co w tym złego że 21 latek jest prawiczkiem? Wolę to zrobić gdy ja i moja partnerka będziemy na to gotowi,


@mat-soj: Złego nie ma w tym nic, normalna sprawa. Jeden wcześniej, drugi później, inny nigdy xD

Natomiast mnie rozbraja zawsze to twierdzenie 'wole to zrobić gdy będę gotowy/ja i moja partnerka będziemy gotowi (...)'.
#!$%@?, naprawdę trzeba się kilka lat przygotowywać żeby wsadzić beniora w pochwe?