Wpis z mikrobloga

A tak na serio, co w tym złego że 21 latek jest prawiczkiem? Wolę to zrobić gdy ja i moja partnerka będziemy na to gotowi, a nie "z rozbiegu" i za 9 miesięcy będziesz mieć odciągnięte bo kolejny zakwalifikowany do 500+ będzie


@mat-soj: no tak bo uprawianie seksu to od razu wiąże się ze zrobieniem dzieciaka xD. Tak sobie tłumaczcie przegrywy xD
A tak na serio, co w tym złego że 21 latek jest prawiczkiem? Wolę to zrobić gdy ja i moja partnerka będziemy na to gotowi, a nie "z rozbiegu" i za 9 miesięcy będziesz mieć odciągnięte bo kolejny zakwalifikowany do 500+ będzie


@mat-soj: potrzebujesz tyle czasu żeby ogarnąć jak działają gumki?
No nic, ja widzę seks z takiej perspektywy, Wy z takiej ¯\_(ツ)_/¯ Próbowaliście mnie przekonać do swoich racji, lecz nieskutecznie. Miłego rimcimcimciania wam życzę. Calusieńki czas jestem szczęśliwy, mimo że prawiczek
@seduc3me: Przy okazji przypominam, że cudzołóstwo to grzech ciężki.

Lewactwo szydzi z ludzi nie żyjących w grzechu tylko na przekór Kościołowi. Wmawiają ludziom propagandę, że kto nie "uprawa seksu" ten "przegryw", marnuje życie itp. żeby otumanić niewolników.
Przez tysiące lat ludzie żadnego "seksu" nie uprawiali, tylko buraki albo owies, i jakoś żyli, a dziś niektórzy to sobie stawiają jako jedyny cel w życiu.
@seduc3me najgorsze jest takie społeczne parcie i ocenianie na podstawie tego czy już byłeś into seks czy nie. Jako nastolatka miałam duże kompleksy w związku z tym, raz usłyszałam, że wyglądam na dziewicę ( _) ostatecznie nie uprawiałam z kimś seksu żeby "mieć to z głowy" chociaż miałam takie głupie myśli.