Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubishi Pajero zagoscilo wlasnie BMW. Mimo, ze Patrol jest swietny i w miare szybki (V8 5.7L, okolo 6 sekund do 100km/h) to chcialem cos szybszego, nizszego i z twardszym zawieszeniem. Pajero to glownie na pustynie, z jego V6 3.6L i blokadami obu dyfow jest niezniszczalny.
Nowa zabawka to BMW X6 M, czyli "suvowy" odpowiednik BMW M6. Silnik to V8 4.4L Twin Turbo. W trybie "M" osiagam 100km/h w 4 sekundy i jest to calkiem zadowalajacy wynik. Dzieki podwojnej turbinie auto nie ma laga, od pierwszego wcisnienia gazu pruje jak rakieta. W kolejce czeka jeszcze Cadillac CTS-V 6.2l Supercharged 720 koni, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo BMW w zupelnosci wydaje sie mi wystarczac, przynajmniej na razie :)
(W komentarzach wiecej zdjec)
#carboners #samochody #motoryzacja #chwalesie #bmw #bmwboners #mitsubishi #nissan
blinxdxb - Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubi...

źródło: comment_O8aWyMeekg99JGQOSeYQS01fp4OWrGrf.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
Kurczę porównywać cx9 do bmw x6m, to trzeba na głowę upaść. Jasne, że bmw będzie się lepiej prowadziło od typowego amerykańskiego pochłaniacza kilometrów bo: jest to bmw i jest to usportowiona wersja. Ale mówić, że SUV się świetnie prowadzi, to już serio popłynąłeś. Fizyki nie oszukasz i wyższy środek ciężkości, masa zrobią swoje. Te auta zawsze będą się prowadzić jak gówno względem swoich sportowych odpowiedników w sedanie i hatchbacku. Istnieją tylko dlatego,
  • Odpowiedz
@blinxdxb jak to jest z językiem? Dałeś radę się go nauczyć? Wyślesz więcej zdjęć tego Patrola, bo w Polsce jesteśmy skazani jedynie na widok Y60 ewentualnie Y61
  • Odpowiedz
@blinxdxb: jednak BMW? Bo ostatnio widziałem, że narzekałeś trochę na niemieckie samochody.
A tak w ogóle, jak wygląda sytuacja z piaskiem na drogach i przyczepnością?
  • Odpowiedz
@blinxdxb: jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem, to może ta dyskusja miałaby sens. Napisałem wyraźnie, że rozumiem takich ludzi i sam jeżdżę małym suvem czyt. Crossoverem. W europie i usa suv to x3 i większe, a crossovery to małe lekko podniesione auta np. Mazda CX-3. Nawet w recenzjach na YT Doug de Muro i inni mowią na x5 x6 SUV. Więc skończ gadać głupoty. Nie mam nic do takich aut. Po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wergiliusz: Mama jeździ X6M? Kręgosłup ja nie boli? :) X6 i X6M to dwa różne auta.

@Cejrondo: angielski jest łatwy do nauki :)

@Niss: wybierałem między cts-v a charger hemi 392 i kupiłem to hehe, zupełnie na przekór sobie, ale cts-v wciąż jest na tapecie i chyba go wezmę. Za tą X6M zapłaciłem tyle, że jak je wyślę na mienie do Polski to sprzedam za 3x tyle za ile
  • Odpowiedz
@blinxdxb Gratuluję zakupu! :D

Wspomniałeś jak Cię ktoś poprawił, że polskim posługujesz się tylko tutaj i nasunęło mi się pytanie - w pracy / życiu codziennym posługujesz się językiem angielskim czy bez języka arabskiego ani rusz? :)

Dodatkowo widziałem, że komuś odpisywałeś na pytanie dotyczące pracy. Masz może jakieś informacje jak z pracą dla inżynierów konstruktów / automatyków?
  • Odpowiedz