Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubishi Pajero zagoscilo wlasnie BMW. Mimo, ze Patrol jest swietny i w miare szybki (V8 5.7L, okolo 6 sekund do 100km/h) to chcialem cos szybszego, nizszego i z twardszym zawieszeniem. Pajero to glownie na pustynie, z jego V6 3.6L i blokadami obu dyfow jest niezniszczalny.
Nowa zabawka to BMW X6 M, czyli "suvowy" odpowiednik BMW M6. Silnik to V8 4.4L Twin Turbo. W trybie "M" osiagam 100km/h w 4 sekundy i jest to calkiem zadowalajacy wynik. Dzieki podwojnej turbinie auto nie ma laga, od pierwszego wcisnienia gazu pruje jak rakieta. W kolejce czeka jeszcze Cadillac CTS-V 6.2l Supercharged 720 koni, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo BMW w zupelnosci wydaje sie mi wystarczac, przynajmniej na razie :)
(W komentarzach wiecej zdjec)
#carboners #samochody #motoryzacja #chwalesie #bmw #bmwboners #mitsubishi #nissan
blinxdxb - Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubi...

źródło: comment_O8aWyMeekg99JGQOSeYQS01fp4OWrGrf.jpg

Pobierz
  • 191
@blinxdxb: myslalem zeby zamieszkac w zae. W moim zawodzie placa okolo 100k rocznie. Jak wygladaja takie zarobki na miejscu? Bo pracujac na wyspach w zawodzie jako contractor nie musze martwic sie o nic, a kasa zgadza sie bardziej niz zgadza.
@blinxdxb: wnętrze się mocno postarzało, ale z zewnątrz ciągle ładny ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętam ten szok, jak pierwszy raz zobaczyłem takiego czarnego na ulicy, prawie jakby batman przejechał ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdecydowanie jeździłbym
Tutaj jakbym takim malym gowienkiem sie poruszal to zero respektu, nawet by mnie w kolejke nie wpuscili


@blinxdxb: trzeba było od razu pisać że chodzi o pokazanie kto ma większego :)
Ale luz i tak cię szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@cwlmod: przecież to nie udaje terenówki i to jest bardziej crossover. Przy moich terenówkach wygląda jak Mazda 3 przy cx9. I też nie kombi a hatchback albo coupe. Coś w ogóle widzę mało się orientujesz w temacie. Teoretyk rozumiem? Czym jeździsz z ciekawości? :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@sh2dov: nie wyzyjesz za to, chyba, że mieszkanie i transport masz w pakiecie. To jest stawka dla hindusa albo filipinczyka.

@siejeje: ja nie z tych, po prostu w różnych krajach są różne standardy. Jak wyjedziesz jakąś corolla np to zero respektu na drodze, a wierz mi, chcesz tutaj mieć respekt na drodze, chyba, że lubisz jak ci Patrol albo Land cruiser co chwilę na dupie siedzi, 2cm od zderzaka przy
@blinxdxb: Chyba crossovera na oczy nie widziałeś. Twoje terenówki są po prostu wielkie i być może za długo siedzisz w dubaju i straciłeś kontakt z ziemią. Miejsca w galeriach dla suvów dalej są u nas wyjątkiem a nie regułą.

SUV to kombi udające terenówkę. X6 to według BMW SAV, czyli pseudokombi w formie pseudoterenówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie ma to jak przywalić w dach przy wsiadaniu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Giganum: żyje się rewelacyjnie, wbrew propagandzie na wykopie, bo to są po prostu kłamstwa prawakow. Pamiętaj, że Emiraty co chwilę lądują na pierwszym miejscu list najbezpieczniejszych krajów do życia. Do tego ciężko mówić o jednej kulturze, skoro ponad 80% kraju to nie obywatele. Do końca życia tu nie zostanę, ale powrotu do Polski nie planuje. Jak już się Tobie otworzy głowa na świat i na to, że fajnie, że ludzie są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@walter21: bardzo spoko, luźno, bo bazę amerykańska maja więc na ulicach pełno Amerykanów. Nie ma dużo do roboty ale ludzie fajni, szczególnie lokalsi, pełno barów i klubów, dobre jedzenie i 40 minut samolotem do Dubaju jakby co.