Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubishi Pajero zagoscilo wlasnie BMW. Mimo, ze Patrol jest swietny i w miare szybki (V8 5.7L, okolo 6 sekund do 100km/h) to chcialem cos szybszego, nizszego i z twardszym zawieszeniem. Pajero to glownie na pustynie, z jego V6 3.6L i blokadami obu dyfow jest niezniszczalny.
Nowa zabawka to BMW X6 M, czyli "suvowy" odpowiednik BMW M6. Silnik to V8 4.4L Twin Turbo. W trybie "M" osiagam 100km/h w 4 sekundy i jest to calkiem zadowalajacy wynik. Dzieki podwojnej turbinie auto nie ma laga, od pierwszego wcisnienia gazu pruje jak rakieta. W kolejce czeka jeszcze Cadillac CTS-V 6.2l Supercharged 720 koni, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo BMW w zupelnosci wydaje sie mi wystarczac, przynajmniej na razie :)
(W komentarzach wiecej zdjec)
#carboners #samochody #motoryzacja #chwalesie #bmw #bmwboners #mitsubishi #nissan
blinxdxb - Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubi...

źródło: comment_O8aWyMeekg99JGQOSeYQS01fp4OWrGrf.jpg

Pobierz
  • 191
@art212: Tak, wymeldowalem sie, spakowalem sie w jedna walizke, bo cieplych ciuchow nie potrzebowalem i nara. Od tamtego czasu w Polsce bywam raz na rok albo dwa.

@Sweet_acc_pr0sa: Pisalem juz wyzej, jestem wysoki, lubie wysoka pozycje za kierownica. Nie bawia mnie male sedany po prostu i juz. Tutaj jakbym takim malym gowienkiem sie poruszal to zero respektu, nawet by mnie w kolejke nie wpuscili :) Moze przy okazji wrzuce fote
@v-tec: wiem, wsiadlem testowo, zeby zrobic zdjecie wnetrza. Moglem wziac X5M, ale X6M bardziej mi sie podoba, a jezdzic bede sam i nie jest to daily driver. Jak potrzebuje miejsca to 8 osobowy Patrol wyjezdza z garazu :)
@Norbinax: 186, ale do tego mam problem ze stawami i dolnym odcinkiem kregoslupa, wiec wsiadanie i wysiadanie z niskich aut to dla mnie katorga. Mialem kiedys sluzbowego VW CC, ktory byl swietny (3.6L V6, AWD, 5.5 do setki) ale zrezygnowalem z niego, bo siedzialo sie w nim jak w gokarcie, czasem nie bylem w stanie z niego wyjsc. Podobnie jest z R8, ktore rozwazalem czy chociazby M5. Zreszta jeszcze raz -
@blinxdxb: > sa po prostu za male, niewygodnie sie wsiada, szczegolnie do sportowych coupe, ja lubie wiecej miejsca i lubie pozycje za kierownica. Jestem wysoki takze lepiej mi w suvie czy terencowke. Porsche mi sie nie podoba, w przeciwienstwie do X6 M. Zdajesz sobie sprawe, ze na swiecie sa rozne gusta?

Pamietaj, ze ta XMka ma EDC oprocz innych systemow, wiec klei sie do drogi jak resorak, nie wazne czy zakret
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cwlmod: ale edc to właśnie adaptive dampers I mam sport i comfort. X6m to nawet nie jest suv, bo jest zbyt mały, to jest crossover. Poczytaj o EDC I MDM, bo x6m to nie x6.