Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubishi Pajero zagoscilo wlasnie BMW. Mimo, ze Patrol jest swietny i w miare szybki (V8 5.7L, okolo 6 sekund do 100km/h) to chcialem cos szybszego, nizszego i z twardszym zawieszeniem. Pajero to glownie na pustynie, z jego V6 3.6L i blokadami obu dyfow jest niezniszczalny.
Nowa zabawka to BMW X6 M, czyli "suvowy" odpowiednik BMW M6. Silnik to V8 4.4L Twin Turbo. W trybie "M" osiagam 100km/h w 4 sekundy i jest to calkiem zadowalajacy wynik. Dzieki podwojnej turbinie auto nie ma laga, od pierwszego wcisnienia gazu pruje jak rakieta. W kolejce czeka jeszcze Cadillac CTS-V 6.2l Supercharged 720 koni, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo BMW w zupelnosci wydaje sie mi wystarczac, przynajmniej na razie :)
(W komentarzach wiecej zdjec)
#carboners #samochody #motoryzacja #chwalesie #bmw #bmwboners #mitsubishi #nissan
blinxdxb - Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubi...

źródło: comment_O8aWyMeekg99JGQOSeYQS01fp4OWrGrf.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MentorPL: angielskim. Cały kraj się nim posługuje. Znam trochę arabski, trochę urdu I hindi, ale to tak bardziej towarzysko powiedzieć parę słów. Angielski jest kluczowy, ale mówię w nim od 6 roku życia, wiec jest w miarę naturalnie. Nie mam info. Może Shoguna spytaj?

@TfarukBartus: w tym kraju to jest bardzo daleko od dorobienia się. Jak kiedyś kupię sobie rejestrację za 30 milionów złotych to wtedy możesz mi gratulować (ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Carlos_Irwin_Estevez: dostarczam nietypowe rozwiazania inzynieryjne, rozwiazuje nietypowe problemy podczas budowy drapaczy chmur, elektrowni itp. Obsluguje caly Bliski Wschod, Azje i Afryke, wiec ciagle gdzies jestem w podrozy.

@blinxdxb:

Jestem zdziwiony co tu tacy mądrzy i ogarnięci ludzie robią na portalu dla śmieszków ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@McDermott: #gruparatowaniapoziomu

Mam tu konto od początku istnienia portalu, gdzie było super. Potem musiałem usunąć, bo po ama żyć nie dawali, a teraz w sumie nie wiem o co chodzi. Wydaje mi się, że to są jacyś opłacani trole, którzy tak zanizaja poziom. Jeśli nie są to jeszcze gorzej. Nie rozumiem jak ograniczonym trzeba być, żeby pisać takie rzeczy jak niektórzy w komentarzach. Zobacz chociażby jeden przykład @krabar. Co kieruje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wergiliusz: większość ludzi w tym temacie również nie ma pojęcia, więc luzik :) to jest jak cts i cts-v, corvette zr1 i zl1, Mercedes zwykły i AMG itp. Wyglądają podobnie ale to są zupełnie inne auta. Ale nawet zwykle X6 jest super także fajnie, że mama jeździ takim
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blinxdxb: nienawiść tego że komuś się udało? Ja szanuje Cię bardzo za styl w jakim żyjesz, że do tego doszedłeś i że jak zobaczysz kiedyś Mirka w Dubaju to i tak powiesz " usuń konto " ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@blinxdxb:

Jak wyjedziesz jakąś corolla np to zero respektu na drodze, a wierz mi, chcesz tutaj mieć respekt na drodze, chyba, że lubisz jak ci Patrol albo Land cruiser co chwilę na dupie siedzi, 2cm od zderzaka przy 140khm. Prawda @Uspavanka?


Dokładnie tak.
Albo żeby przeżyć na rondzie... tutaj większy może więcej ¯\_(ツ)_/¯

Gratuluję maleństwa :D
Gdzie Wy to będziecie trzymać?
Ostatnio widziałam jakiegoś rudego kocura na dachu Waszego pajero
  • Odpowiedz
@blinxdxb: jeszcze jedno pytanie- macie dzieci? Pytam bo często zauważamy z żona ze gdybyśmy nie mieli dzieci to poziom życia drastycznie by skoczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz