Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubishi Pajero zagoscilo wlasnie BMW. Mimo, ze Patrol jest swietny i w miare szybki (V8 5.7L, okolo 6 sekund do 100km/h) to chcialem cos szybszego, nizszego i z twardszym zawieszeniem. Pajero to glownie na pustynie, z jego V6 3.6L i blokadami obu dyfow jest niezniszczalny.
Nowa zabawka to BMW X6 M, czyli "suvowy" odpowiednik BMW M6. Silnik to V8 4.4L Twin Turbo. W trybie "M" osiagam 100km/h w 4 sekundy i jest to calkiem zadowalajacy wynik. Dzieki podwojnej turbinie auto nie ma laga, od pierwszego wcisnienia gazu pruje jak rakieta. W kolejce czeka jeszcze Cadillac CTS-V 6.2l Supercharged 720 koni, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo BMW w zupelnosci wydaje sie mi wystarczac, przynajmniej na razie :)
(W komentarzach wiecej zdjec)
#carboners #samochody #motoryzacja #chwalesie #bmw #bmwboners #mitsubishi #nissan
blinxdxb - Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubi...

źródło: comment_O8aWyMeekg99JGQOSeYQS01fp4OWrGrf.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@blinxdxb: fajna zabawka , gratulacje. Powiedz proszę 1. dlaczego Twoim zdaniem powstaje aż tyle nowych osiedlu czy mallu, kiedy obecne często stoją puste (skąd tej nadmiar podaży?) 2. Jak to wg Ciebie bedzie po expo?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waleczny_Ulany: dzięki kolego. Ja do Alfy jakoś nigdy miłości nie miałem, może dlatego, że większość dorosłego życia spędziłem w krajach, gdzie ta marka nie istnieje. Pamiętam za to, że kiedyś dawno w Polsce 156 mi się bardzo podobała, ale jak raz miałem okazję się przejechać to przy władaniu kluczyka do stacyjki poszły iskry i kopnął mnie mocno prąd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majkson: to jest dosyć skomplikowany temat. Akurat mój biznes zakesy6od popytu i sprzedaży. To są takie cykle, że jest za mało domów i mieszkań i ceny idą w górę, zarówno do kupna czy wynajmu, a w międzyczasie powstaje osiedle np 20 tysięcy willi i projekt jest oblicziny na dwa lata. Tylko że developerów dużych masz teraz z 5, więc każdy buduje podobne ilości. W pewnym momencie podaż przewyższa popyt i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asasello: tyle, że mu zaoferowali 10k na rękę. Co prawda z mieszkaniem, ale nie wiem gdzie i jakie warunki i czy przypadkiem nie shared accommodation.
Za 10k z opłacona chata to jakimś młodym ludziom ewentualnie bym polecił, ale jeśli gość jest doświadczonym specjalista, którego nie będzie w stanie zastąpic żaden Azjata to powinien wołać znacznie więcej. Firm od wind jest tu troche, sam pracuje z Mitsubishi, Otis, Toshiba, Kone i
  • Odpowiedz
@blinxdxb: No właśnie nowa fala expatow... póki co fala idzie w druga stronę ale zobaczymy czy to kolejny cykl.
Co do expo miałem na myśli ogolnie sytuacje Dubaju po tej inprezie czyli 2021-2025 np
  • Odpowiedz
Ps. Ja nie kasowalem żadnych komentarzy.


@blinxdxb: Nie oskarżam. To błąd wykopu.

Ja tylko twierdzę, że porównywalny sedan prowadziłby się lepiej i na pewno wyglądałby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@majkson: z tą drugą stroną to nie wierzę w to. Zawsze ktoś wyjeżdża i przyjeżdża. Pewne jest to, że expat package jaki był 10 lat temu dzisiaj nie istnieje, ale ja patrzę na ilość samochodów na ulicach i ludzi w mallach. 3 dni temu 20 minut z MOE wyjezdzalem tyle było ludzi.

@murinius: prowadzę dwa oddziały dużej korporacji multinational. To nie jest moja firma, ale mam jakieś swoje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dzawa_deweloper: ale o co pytasz? I dlaczego przeklinasz? X6M ma silnik z M6, zawieszenie z M6, systemy z M6, wnętrze z M6. Jest po prostu większy. Prove me wrong.

@Prosto_z_Djibouti: wiele razy już pisałem, że nie chce tego robić. Miałem tu kiedyś inne konto i nawet chyba robiłem ama, ale ciężko się to robi, skoro połowa ludzi pisze coś o "ciapakach", gwaltach, scinaniu glow, a jeszcze więcej myśli,
  • Odpowiedz
@blinxdxb: to, ze część komponentów jest identyczna, co jest w kwestii aut fabrycznie wzmocnionych (AMG, M power, S/RS) na porządku dziennym wcale nie oznacza, ze dane modele są w jakiś sposób do siebie zbliżone, nie mówię o osiągach, a dążę do tego, ze są to auta na innych płytach podłogowych i ze prowadzą się zupełnie inaczej. Sorry za przekleństwa :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzawa_deweloper: tak o tym mówi bmw, tak o tym mówią klienci. Ty mówisz inaczej i masz prawo. Ja prowadziłem oba, różnice oczywiście są chociażby ze względu na rozmiar, ale podtrzymuje to co napisałem w poście.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SpeedyG: stary u mnie litr benzyny kosztuje 2pln. Nie ma czegoś takiego jak LPG tutaj. Nawet diesli nie ma, chyba, że maszyny budowlane.
  • Odpowiedz