Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubishi Pajero zagoscilo wlasnie BMW. Mimo, ze Patrol jest swietny i w miare szybki (V8 5.7L, okolo 6 sekund do 100km/h) to chcialem cos szybszego, nizszego i z twardszym zawieszeniem. Pajero to glownie na pustynie, z jego V6 3.6L i blokadami obu dyfow jest niezniszczalny.
Nowa zabawka to BMW X6 M, czyli "suvowy" odpowiednik BMW M6. Silnik to V8 4.4L Twin Turbo. W trybie "M" osiagam 100km/h w 4 sekundy i jest to calkiem zadowalajacy wynik. Dzieki podwojnej turbinie auto nie ma laga, od pierwszego wcisnienia gazu pruje jak rakieta. W kolejce czeka jeszcze Cadillac CTS-V 6.2l Supercharged 720 koni, ale nie wiem czy sie zdecyduje, bo BMW w zupelnosci wydaje sie mi wystarczac, przynajmniej na razie :)
(W komentarzach wiecej zdjec)
#carboners #samochody #motoryzacja #chwalesie #bmw #bmwboners #mitsubishi #nissan
blinxdxb - Mirki pijcie ze mna whisky. W moim garazu oprocz Nissana Patrola i Mitsubi...

źródło: comment_O8aWyMeekg99JGQOSeYQS01fp4OWrGrf.jpg

Pobierz
  • 191
@K4rpik: BMW i Pajero za gotowke, Patrol w kredyt byl na 2 lata, zostalo chyba pol roku do splacenia. Kiedys faktycznie ludzie porzucali auta, dzisiaj to nie takie proste, bo bank sprzeda Twoj dlug firmie w kraju skad pochodzisz :)

@Carlos_Irwin_Estevez: Pracuje w branzy budowlanej, wiele razy juz o tym pisalem. Mozesz zaczac mnie sledzic :)

@kipowrot: Ja kiedys tez lubilem, dopoki sie nie przesiadlem do suvow. Nigdy wiecej
@Carlos_Irwin_Estevez: Z informatyka dalem sobie spokoj 12 lat temu. Wyjechalem do Dubaju i zajalem sie czyms innym. Nie chcialem do konca zycia siedziec przy komputerze.

@jaroslaw_madry Patrola dostala zona do jezdzenia. Nie wyobrazam sobie jezdzic nim w Polsce. Znajoma ma Landcruisera i ma problem z parkowaniem, a Patrol jest jeszcze wiekszy. Ale jesli chodzi o bajery i komfort to nie ma sobie rownych. w Polsce tych Patroli nie ma, bo przez