Wpis z mikrobloga

@AdrianekPolaczek chciałbym odnieść się do twojego oficjalnego stanowiska dotyczącego starcia z Don Kasjo. Generalnie do społeczności youtube'a mam neutralne podejście. Jednak ty, uważam że jesteś gorszym sortem człowieka niż boxdebil ponieważ on dla ludzi rozdających karty jest tylko pożytecznym głupkiem który udaje filantropa. Zdecydowanie powinieneś zniknąć z sieci, zamknąć się w tym swoim mentalnym bagienku, i tam kultywować to swoje "jestem zajebisty".
Tak będzie lepiej dla wszystkich.
Najlepsze jest to, że ja sam niedługo po twojej walce dodałem wpis, że mimo całej antypatii jaką cię darzę, po ludzku ci współczuję. Stawiając się na twoim miejscu, czułbym się oszukany i wykorzystany przez bombla i goje. Wiedzieli że jesteś głupi i że zgodzisz się dostać #!$%@? by zaimponować nastolatkom, dlatego postawili na szali twoje zdrowie i życie rzucając cię na pożarcie ciężkiemu bokserowi. To na prawdę było przykre. Potem wyciekł ten filmik jak cieszysz się ze zwycięstwa... "Człowieku..." ciebie jakby w dupe ruchali to byś narzekał że ci słońce w oczy świeci...

Teraz odniosę się do kluczowych wypowiedzi w twoim prymitywnie zmanipulowanym materiale.

"apropo kontrowersyjnego werdyktu mojej walki z kasjuszem" - kontrowersyjny werdykt to jest jak walka może iść w obie strony, lub przegrany zawodnik miał delikatną przewagę. Ty dosłownie sprzedałeś swoje ciało dając obić sobie mordę. Werdykt był Skandaliczny, a nie kontrowersyjny. Także pierwsze zdanie, pierwsze kłamstwo. No, chyba że nie potrafisz definiować słów których używasz co też jest wysoce prawdopodobne.

"po dokładnym przeanalizowaniu walki oficjalnie stwierdzam że werdykt sędziów był niesłuszny" - po dokładnym przeanalizowaniu walki to zacząłem wyłapywać jak ci włosy w nosie siwieją. Pijana małpa po obejrzeniu walki jeden raz spokojnie ogarnęłaby że nie zrobiłeś kompletnie nic aby zasłużyć na zwycięstwo.

"to nie jest tak że uważałem się za jakiegoś wielkiego wygranego" - #!$%@?łem #!$%@?ę dwadzieścia kilo cięższą XD

"publicznie odnosiłem się do Kasjusza cały czas z szacunkiem" - ale jak już czułeś się bezpieczny i bezkarny to sugerowałeś że Kasjusz jest kolegą po fachu twojej matki.

"mówił że uważa mnie za #!$%@?" - mówił też że potwierdzi to w oktagonie. Potwierdził. Chwała mu z to.

"nie mam nic wspólnego z ogłoszonym werdyktem, tylko na nim straciłem" - gówno straciłeś bo rozumu i godności to ty nigdy nie miałeś. Po prostu jeszcze więcej osób poznało się na tobie jak za plecami na niego szczekałeś.

"i nawet jakbym przegrał to ludzie by mnie szanowali" - "człowieku"... przecież właśnie przegrałeś i nikt cię nie szanuje. Co ty bierzesz że taki odrzeczywistniony jesteś.

"przyjąłem mnóstwo bomb na łeb" - przynajmniej raz w tygodniu Kasjusz powinien cię odwiedzać i tak nastrajać to może zacząłbyś funkcjonować jak człowiek a nie jak dziwka. Ach ten wpływ bliskiego otoczenia.

"ucierpiał mój wizerunek" - Hit. Przypominam że powiedział to synek roksy który dał sobie dwa razy obić mordę za pieniądze, uprawia cyberżebractwo i farbuje się jak dziwka. Tobie już nikt nie jest wstanie bardziej zaszkodzić.

#danielmagical #famemma #patostreamy #adrianpolak a #boxdel to debil.
  • 8
@jeremy-grancarno: z Polakiem jednak zgodzę się w tej kwestii, ze gdyby walka od razu zakończyła
Się zwycięstwem kasja to Polak otrzymałby mimo wszystko szacunek, za to, ze wyszedł z typem 20
Kilo cięższym, który boksował wiele lat i nie padł na deski, nie poddał się, nie symulował kontuzji etc. To byłyby pozytywy dla jego wizerunku i paru ludzi spojrzaloby na niego inaczej. A tak to efekt motyla, kasjo go stukl, sędziowie