Wpis z mikrobloga

@bosek: może na arenę z braku laku, wygląda słabo ale znając życie powstanie jakiś deck, w którym ta karta będzie turbo op i będzie w------ć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz