Wpis z mikrobloga

Ja to uważam, że najwyższy czas, aby Moralna Policja zaczęła zajmować się takimi sprawami. Kuźwa nie może być tak, że ktoś sobie pisze, że chce poznać nowych ludzi, a później sobie wybiera z kim chce się spotkać. Chyba istnieje takie coś jak kolejność zgłoszeń? A jak ktoś tak naprawdę ma konkretne wymagania co do poznawanych osób, to niech to na początku szczerze napisze, a nie kłamie. Moralna Policja powinna karać za to, bo to jest zwyczajne oszustwo i poświadczanie nieprawdy.

#oswiadczenie #przemyslenia #tinder #badoo #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz
źródło: comment_0IJL8VPwR6iwJ6edbDagnuJGYHed6qE1.jpg
  • 65
@whiteglove Wyjątkowo bezczelna dziewczyna. Facet zadał jej pytanie, BA, z myślą o księżniczce musiał aż drugie konto zakładać. Bardzo przykra sprawa, myślę, że należy w tym wypadku bezwłocznie zgłosić skargę upoważniającą do uzyskania pokutnego seksu socjalnego w ramach rekompensaty za zmarnowany czas i szkody moralne. Jako przykładna p0lska witamina jestem zdruzgotana wyjątkowo bezczelną wolną wolą tej kobiety.