Wpis z mikrobloga

Ja to uważam, że najwyższy czas, aby Moralna Policja zaczęła zajmować się takimi sprawami. Kuźwa nie może być tak, że ktoś sobie pisze, że chce poznać nowych ludzi, a później sobie wybiera z kim chce się spotkać. Chyba istnieje takie coś jak kolejność zgłoszeń? A jak ktoś tak naprawdę ma konkretne wymagania co do poznawanych osób, to niech to na początku szczerze napisze, a nie kłamie. Moralna Policja powinna karać za to, bo to jest zwyczajne oszustwo i poświadczanie nieprawdy.

#oswiadczenie #przemyslenia #tinder #badoo #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
whiteglove - Ja to uważam, że najwyższy czas, aby Moralna Policja zaczęła zajmować si...

źródło: comment_0IJL8VPwR6iwJ6edbDagnuJGYHed6qE1.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Dr_Lou_Bitch: Wiesz, jak mnie ktoś na ulicy pyta o cokolwiek to odpowiadam a nie traktuję jak powietrze. Jak mi ktoś mówi "dzieć dobry" to odpowiadam bez względu na płeći czy chcę się z tą osobą ruchać. Wielu facetów mnie się już pytało gdzie chodzę na siłownię i każdemu powiedziałem mimo że gejem nie jestem. Oni też nie z resztą. Słyszałeś o czymś takim jak kultura, dobre wychowanie, maniery, albo po
  • Odpowiedz