Wpis z mikrobloga

Ja to uważam, że najwyższy czas, aby Moralna Policja zaczęła zajmować się takimi sprawami. Kuźwa nie może być tak, że ktoś sobie pisze, że chce poznać nowych ludzi, a później sobie wybiera z kim chce się spotkać. Chyba istnieje takie coś jak kolejność zgłoszeń? A jak ktoś tak naprawdę ma konkretne wymagania co do poznawanych osób, to niech to na początku szczerze napisze, a nie kłamie. Moralna Policja powinna karać za to, bo to jest zwyczajne oszustwo i poświadczanie nieprawdy.

#oswiadczenie #przemyslenia #tinder #badoo #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
whiteglove - Ja to uważam, że najwyższy czas, aby Moralna Policja zaczęła zajmować si...

źródło: comment_0IJL8VPwR6iwJ6edbDagnuJGYHed6qE1.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@TheMan: W sumie to warto też tutaj wspomnieć o najczęściej podnoszonym przez przegrywów argumencie, czyli różnicy w ilości kobiet i mężczyzn w wieku 15-30 lat. Orientacyjnie(z głowy, bo nie chce mi się szukać źródła) na 100 kobiet w wieku 15-30 lat przypada jakieś 103 facetów. Nawet doliczmy do tego imigrantów i niech to będzie 1.05 faceta na 1 kobietę.

Tylko jak się te liczby mają do innych dziedzin życia?
Na
  • Odpowiedz
@TheMan: dokladnie to co napisales, dodatkowo osoby zaburzone latwo po jednej rozmowie zidentyfikowac i zanim im sie nie bedzie wprost mowilo, ze sa dziwni (i dlatego sa odrzucani) dalej beda szukac potwierdzen u innych przegrywow ze to w dziewczynach sa problemy. Tylko, ze malo ktora babka lubi tak wprost sprawiac przykrosc nieznajomym i bledne kolo sie zamyka.
  • Odpowiedz
@Millhaven: do "widac, ze zainteresowala go jej dusza" - tbh jak opis miala z dupy, a nie jest to rzadkosc - to ciezko o lepszy convo-starter niz to co mozna zapbserwowac na fotce, a co zazwyczaj laczy sie z pasjami danej osoby

Inna rzecz, wyborny sarkazm w Twych wpisach. Props.
  • Odpowiedz
@yellowshadow: po gowno. Czy dodajac kogos na tinderze ma sie wobec niego jakiekolwiek obowiazki? xD Musicie zluzowac z tym desperackim mysleniem ze laska cos odpisala i juz zaklepana. Nie chce to bywa i tyle a nie kisic w sobie jeszcze jakies pretensje.
  • Odpowiedz
@yellowshadow: a ty dodajac znajomych na facebooku robisz sobie wobec nich zoobowiaznia by sie od teraz do nich wszystkich odzywac i lajkowac posty? ;D Miala swoje powody, ze sie nie odezwala, nie miala obowiazku przed nim sie spowiadac czemu go dodala i czemu nie odpisala, tak jak i ty nie masz obowiazku wyjawiac wszystko nieznajonym i wymagac od nich by dodawali cie na tinderze tylko gdy maja powazne zamiary co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: nie rozumiem po co to wszystko. Powszechnie wiadomo, że kobiety mają lepszą sytuację na rynku matrymonialnym, a aplikacje takie jak tinder służą głównie do podbudowania sobie ego przez dawkę atencji. Większość tych całych lajków to nie jest "chcę z nim nawiązać kontakt", tylko "chcę dostać powiadomienie i poczuć się popularna, ale nie zamierzam odpowiedzieć". Dlaczego tak robią? Bo tak mogą i to działa. Czy to jest uprzejme? Nie. Czy
  • Odpowiedz
@yellowshadow: ja bym to w sumie bardziej porownala do allegro. Dodales cos do obserwowanych, naposiles do sprzedawcy i urwales z jakiegos powodu kontakt a teraz sprzedawca sprawdza ci z fake konta czy dalej szukasz takiego produktu i pisze ci z pretensja ze go oklamujesz bo dalej szukasz a z nim sie nie juz kontaktujesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz