Wpis z mikrobloga

Ja to uważam, że najwyższy czas, aby Moralna Policja zaczęła zajmować się takimi sprawami. Kuźwa nie może być tak, że ktoś sobie pisze, że chce poznać nowych ludzi, a później sobie wybiera z kim chce się spotkać. Chyba istnieje takie coś jak kolejność zgłoszeń? A jak ktoś tak naprawdę ma konkretne wymagania co do poznawanych osób, to niech to na początku szczerze napisze, a nie kłamie. Moralna Policja powinna karać za to, bo to jest zwyczajne oszustwo i poświadczanie nieprawdy.

#oswiadczenie #przemyslenia #tinder #badoo #podrywajzwykopem #blackpill #redpill #przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
whiteglove - Ja to uważam, że najwyższy czas, aby Moralna Policja zaczęła zajmować si...

źródło: comment_0IJL8VPwR6iwJ6edbDagnuJGYHed6qE1.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@TheMan: nie zauważyłeś że pewne grupy ludzi ma tym portalu stosują metodę wyparcia? Uważają że racja jest tylko w tym co oni mówią, a reszta to conajwyzej debile. Śmiejemy się z plaskoziemcow i antyazczepionkowcow ale w swoich szeregach mamy ludzi podobnego pokroju( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Damiax: Zgadzam się, ich zachowanie jest podyktowane problemami, których istnienia nie chcą sobie uświadomić, a wręcz im zaprzeczają szukając tak jak @whiteglove wspomniała, znaków potwierdzających ich chore i zniekształcone spojrzenie.
  • Odpowiedz
@Coterson: czy ktokolwiek mówi tu o moralności? Ja mówię o jakiejkolwiek próbie bycia obiektywny. Myślicie że problemy waszystkich "normikow" to tylko tylko jedzenie spanie i ruchanie? Bawicie się w kółko wzajemnej adoracji a jak ktoś wam coś wytknie to obraza majestatu. Nie różnice się niczym od konserw, neoeuropy, katoli i ateistów (mówię tu o radykalnej części każdej z tych grup które robią największy syf na tym portalu swoimi wojenkami`).

Kto
  • Odpowiedz