Wpis z mikrobloga

@widmo82:
Piszcie jak ew. powinna być zorganizowana promocja, żeby ograniczyć hurtowników a dać możliwość skorzystania zwykłym użytkownikom.

  • Odpowiedz
Zasada nr.1 dyskwalifikuje ich na starcie. Gdyby to było np.epn ok, ale to planetplus. Dziwne, ale bardziej ufam rosjanom, niż polakom.
  • Odpowiedz
@widmo82: znowu o tym scamie piszesz? Już wielokrotnie pokazali swoją "uczciwość" w naliczaniu i reklamacjach. W pełni się zgadzam z @plonez80. Rosjanie są dużo bardziej godni zaufania, nawet jak naliczają mniej to i tak ostatecznie wyjdzie się na tym kilka razy lepiej niż z planetplusem.
  • Odpowiedz
Także wolę inny keszbek. Gdyby tu był pewny, to co innego. A oni ostatnio z Ali policzyli mi 2,5%
Choć raz, coś kupowałem na allegro i wbilem się w ich termometr. Naliczyli pełne 50%
Wisialo chyba z pół roku na żółto, zanim zmienili na zielony.
Generalnie, nie kupuje przez nich.
A teraz na Ali planuje duże zakupy. No i jeśli mam ryzykować 2,5% to podziękuję.
  • Odpowiedz
@widmo82: No to pozamiatane. Oczekiwanie na potwierdzenie płatności trwa ostatnio nawet do 5 min, kiedyś było to kilka sekund, oczywiście to wina aliexpress.
Tak poza tym jak zainstalować wtyczkę 2.0 na chromie, mam tylko 1.1.1?
  • Odpowiedz
chcecie zeby uzyc wersji 2.0 wtyczki, ale taka nie istnieje dla chrome. a ta co istnieje czyli 1.1 nie dziala

@blantek: i cyk cashback nienaliczony, reklamacja odrzucona :)

  • Odpowiedz
@widmo82:

@sebask: @qzder: Macie omamy jakieś lub nie potraficie zrozumieć czytanego tekstu. Jeśli się mylę to zacytuj mnie, gdzie w tym wpisie zachwalam PlanetPlus?


zapewne wystarczy samo użycie tagu planetminus, nie warto wspominać, warto zakopać.
  • Odpowiedz
@PlanetPlus: juz jest ale nadal nie dziala. wtyczka wylacza przycisk "przejdz do strony" na planet plus i w sumie to nie wiem jak tego uzywac. jest jakas wyszukiwarka na gorze ale produktow a nie sklepow. ogolnie porazka za brak intuicyjnosci.
  • Odpowiedz
Kupowanie drogich rzeczy przez Przelewy24 na Aliexpress to duże ryzyko jeśli trafi się na bubla. Droższe zakupy na Aliexpress TYLKO przez PayPal który zwraca koszty odesłania. Trzeba pamiętać że obecnie w takiej sytuacji mamy do wyboru zwrot uzależniony od sprzedawcy, ochrona z Aliexpress niestety kuleje i np. przy wydanych $30 tylko $5 lub odesłanie przedmiotu na własny koszt od >20zł w zależności od wymiaru i wagi.

@plonez80: @sebask: @Igor_x:
  • Odpowiedz