Wpis z mikrobloga

jest jakiś dobry sposób jak pozbyć sie kuny, ta suka kaskaderka miedzy rynną i ścianą weszła na dach rozwaliła podbitkę i wełne

w du to mam że jest pod ochroną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kuna
że w tej pi
j europie zeszmaconej nie można używać jakiś potrzasków czy trutki
  • 18
Nie xD. Śmieszne że pytasz akurat dzisiaj bo jak wyszedłem rano do pracy przed 7 to zastałem chyba z 8 kunich gówien przed domem z pestkami. Chyba #!$%@? się nażarły spadów z wiśni i dostały srania xD. No ale dziadostwo wpieprzyło mi kawałek wygłuszenia za silnikiem :( U mnie w pracy też był z tym problem to zamontowali ultradźwiękowy odstraszacz z czujką ruchu.
@SaiGasai: Ja dziś w nocy się obudziłem bo słyszałem jakieś piski, wyszedłem na balkon, patrze a tam kuna jakiegoś ptaka zagryzła xD Jak mnie w szybie zobaczyła to gdzieś na dach mi pobiegła, więc podejrzewam że sobie gniazdko na strychu urządziła. Rano też zauważyłem ich gówna z pestkami xD
@bolsonn: no tez czytalem opinie, ze roznie ze skutecznoscia. Wzialem z allegro ze 3 najpopularniejsze i rozlozylem. Takze nawet nie wiem czy i ktora z nich mogla zadzialac
@a4z4a4 miałeś ją pod dachem? Bo u mnie nad garażem mam tylko folie i watę szklaną i zauważyłem że w jednym miejscu ma przegryzione folie i watę która teraz spada... Te trutki najlepiej na dachu umieścić np na rynnach w opakowaniu czy w środku?