Wpis z mikrobloga

Dobra, jako, że trochę zmieniam podejście, to się podzielę. Postanawiam odpoczywać dwa dni w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak mało treningów nie robiłem od lat. Więc zobaczymy, czy coś to ruszy.

Olałem też trenera. Głownym powodem jest fakt, że za każdym razem muszę się przypominać, kim ja w ogóle #!$%@? jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to, że od pół roku stoję w miejscu też miało na to spory wpływ.

Przez najbliższe dwa tygodnie, planuję ćwiczyć klasycznym splitem partia na tydzień, 5 dni w tygodniu, bo w sumie czemu nie.

Cardio zostaje jak do tej pory, jedna godzina rano na czczo.

Kalorie trochę się obcinają "same" bo mniej treningów, więc odpada 2 posiłki potreningowe. Nie jest mi już też potrzebne carbo w trakcie treningu, więc też z niego rezygnuję, bo boję się ulania

Teraz będzie wyglądało to jakoś tak:
DT:
WW 400
T:140
B 440( z roślinnym, które olewam, nie jestem krową ( ͡° ͜ʖ ͡°))
kcal:4600
DNT
WW +-325
T:140
B:400
kcal 4100

Jeśli uznam, że jestem głodny, albo waga zacznie bardzo spadać, to wrócę do 5k w DT i 4600 w DNT
Powód zmiany jest błahy. Zastój. Liczę, że więcej dni odpoczynku trochę zmobilizuje mój organizm.

Ma to potrwać jakieś 2,5tyg. Potem ocenię efekty i będę myślał dalej. Docelowo redukcja, żeby na spokojnie zdążyć do tego wyznaczonego 15 czerwca.

Tak, może to kogoś zainteresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #duzydzikizwierz #yebacdodzo #dieta #trening
  • 26
@Duzy_Dziki_Zwierz: Pytam całkiem serio, co jest Twoim celem z tak dobrą sylwetką? Czy to ie jest trochę tak, że żeby osiągnąć znaczący postęp musiałoby pójść coś więcej niż TRT( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
Co to za trener?
@wiera87: dobrze się czuję jak robię je rano. Ćwicząc nawet 7 dni w tygodniu nie czułem zmęczenia. Więc po prostu mogłem więcej zjeść.
@pokey: Bo to, że jest dobra dla ciebie, nie znaczy, że jest dobra dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) i już powoli odchodzę od dziewczęcych dawek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Poemat: bo cały dzień siedzę na dupie w pracy. Od miesiąca dopiero tak mam, że więcej F. Dołożyłem do śniadania 10 jajek zamiast węgli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

powód zmiany jest taki, że chcę zobaczyć, czy po prostu siła organizmu nadąża za moją dyscypliną i wolą ze stali ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli po prostu za #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡
@Duzy_Dziki_Zwierz: Ja wiem, ze nie lubisz palerlyfterow, ale moze calkowicie zmienic treningi i sprawdzic co sie stanie? Niekoniecznie na strice trojbojowy, ale cos innego niz brosplit, zeby organizm dostal inny bodziec? Ciezkie boje sa kozackie.
@DywanTv: Ale zdajesz sobie sprawę, że ja nie ćwiczę rok czy dwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to nie jest tak, że nie próbowałem. Klasyczny bro split tylko 2 tyg, chyba, że się sprawdzi.

Nie czuje, że dobrze poćwiczyłem robiąc treningi typu góra/dół czy fbw. Chyba, że robiłem je codziennie, to wtedy tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Duzy_Dziki_Zwierz: Ja wiem, ze spompuje sie niesamowicie. Od czasu do czasu mam lzejsze tygodnie i wtedy np. lapy w obwodzie. I wiem jak fajnie sie czlowiek czuje z taka spompowana lapa, ale mnie nie bardzo jara takie cos. Wole coraz wieksze ciezary brac. Bo taka lapa i tak mi rosnie, chociaz nie mam ani jednego cwiczenia stricte na nia.

No i tez naturalnie to raczej ciezko cwiczyc 7 dni w tygodniu
No widzisz, ja siłowo progresuje tylko dlatego, że trzeba. W nosie mam ile tam targam. I nawet na 7 dniach treningu dołożylem ciężaru sporo, ale sylwetkowo żadnej zmiany. Oczywiście mógłbym pewnie wpyerdalać cały rok po 10k kcal i robić świniomase, ale to mnie nie kreci za cholerę.

Stąd te zmiany właśnie. A podejście inne, bo zależy mi na czym innym
@Duzy_Dziki_Zwierz Dołożyłeś ciezaru, a nie rosles, bo CUN byl slabszy niz mięśnie. Po prostu CUN dogonil miesnie. Gdybyś nie przestał i wyrównał jedno i drugie, to może CUN nie bylby wąskim gardlem i ruszyloby to, na czym Ci zalezy.
@DywanTv: nie, bardziej sądzę, że CUN jest przeciążony i niedomaga. Dlatego tak jest jak jest.
Nic nie zmieniam w swoim treningu w zasadzie, główne boje nadal pozostają siłowo. Będę za to ćwiczył rzadziej, i partię raz w tygodniu. Więc pod pałerlifting w sam raz, bo wy tam dwa przysiady i do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)