Wpis z mikrobloga

@michalk61: u mnie się po chwili pojawiły w zakupionych do opłacenia. Trochę dziwne bo więcej niż planowałem :) Zakładałem, że jest limit jednej sztuki bo tak chyba było poprzednio. Trzeba będzie brać wszystko. Dziwię, się że na I9 nie ma zainteresowania a to najlepsza opcja jak ktoś szuka dla siebie na kilka lat.
@Mario1000 dla tego pisałem że będzie problem sprzedać bo taki sprzęt kupują tylko ludzie, którzy wiedzą do czego go użyć :) ja do przeglądania neta plus parę gierek, i montaż krótkich filmów mógłbym używać kompa za 2 tysiące równie dobrze jak większość
Zakładam, że MBP 16 kupują wyłącznie ludzie, którzy wiedzą jak je użyć lub tak im się wydaje. Do szpanu przy latte z odtłuszczonym mlekiem sojowym są lepsze opcje.
@szymko1995: Jak wejdzie MBP 16 z M1x czy jak go tam nazwą to być może będzie czerwiec2021. Wówczas zamówienia od p. Marka będą pewnie na październik listopad 2021 a tu juz za rogiem będzie straszył MBP16 ze zmienionym designem i być może mLED. Nie wykluczam bowiem ze w I połowie roku skończą wymianę procesorów w całym lineup’ie MacBooków Pro a na jesieni zaczną wypuszczać nowy design, byc może mLED, być może
@Kocuur poczekaj jeszcze na aktualizacje około 20.00 , jest około 30 sztuk nie opłaconych jeszcze i na ten moment 4 odstąpienia . Więc na 4h przed końcem ponowią się jeszcze i koło 20.00 napisze jakie modele i wstawie linki .

Pozdrawiam Serdecznie
@szymko1995: tak to jest rewolucja i wreszcie na rynku pojawia sie ferment i konkurencja. Ale jeśli ktoś potrzebuje kupić sprzęt teraz to nie jest to jakis strzał w kolano. Za trzy lata kupią m3x, świat się nie zawali.

Osoby które kupiły 2msc temu MBP 13 rzeczywiście strzeliły sobie. Ale z drugiej strony większość z osób które używają trzynastek albo Air do domowych zastosowań - poza baterią raczej nie zobaczą różnicy.
Zastanawiałem się czy czekać na 16 z M1/M11/M1X.. ale jak się pojawił dziś w mega ofercie MB16 z i9 z 32GB to się nie zastanawiałem długo.. cena 7699 to wypas... dzięki @Deja_VU_000 jedynie szkoda że przy tej ofercie nie można było dopłacić do lepszej grafy.. przynajmniej do tej z 8GB... no ale nie można mieć wszystkiego :) sprzęcik rakieta :)
@Garymuw: a tak po krótce napiszesz z czym sobie strzelili w kolano i co jest takiego fenomenalnego w tym M1 ? Kilka testów widziałem, ale jak w testach są porównania do jakiejś grafiki sprzed 5 lat to to dla mnie takie trochę śmieszne... marketingowo to i z gówna można zrobić wypasiony produkt.

Więc ciekawy jestem jakiś konkretnych argumentów, czegoś co faktycznie mógłbym powiedzieć wow, bo w tym, tym i tamtym jest