Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 788
  • Odpowiedz
narazie mogę wrzucić tylko foto zerwanej podłogi. Po południu jak gość przeżyje i to wniesie to wrzucę dalsza relacje


@Vilyen: Zmartwię Cię - to czarne co pod spodem, to tzw. subit, wygugluj sobie. Mam teraz dokładnie to samo i właśnie kombinuję jak się tego pozbyć.
  • Odpowiedz
@CapaciousCore: uwierz mi ze nie raz chcąc kupić beton też wylewka bo chcieliśmy sobie poprowadzić podłogowe to zawsze "fachowcy" dawali cement do rozdrabniania i od tego momentu dopóki nie przeczytam opakowania worka nie wiem czy to prawdziwy beton czy cement
  • Odpowiedz
Żeby pozbyć się paku to tylko frezowanie, pochłanianie pyłów, ochrona płuc

Podobno można rozpuszczalnikami, ale wg. mnie to wsiąka głębiej tylko

@polutt: Frezowanie jest zajebiście drogie ok.30-40zł/m2, ale może nie będę miał wyjścia. Po frezowaniu jeszcze pewnie warstwa wyrównująca więc znowu koszty w górę. Dzisiaj jeszcze będę sprawdzał benzyną ekstrakcyjną, czy to na pewno subit, czy może bitum (subit ciężko się rozpuszcza w takiej benzynie, a bitum łatwo). Oprócz tego co
  • Odpowiedz
@Mirkujacy nie, nikt ci nie pomoże. Miałem meble do wniesienia w kartonach, akurat byłem sam i potrzebowałem na już kogoś do wniesienia. Spytałem wszystkich zuli w promieniu kilometra i nikt nie był zainteresowany. Mówiłem, ze zapłacę. W końcu pomógł jakiś robotnik co obok elewacje robił


@tomszczyk: mi tak kiedyś półki przywieźli..
Na palecie i z plytami transportowymi - ponad 100kg wazylo. Ja w zaawansowanej ciąży, kierowca przejechał o innej godzinie niz
  • Odpowiedz