Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 787
narazie mogę wrzucić tylko foto zerwanej podłogi. Po południu jak gość przeżyje i to wniesie to wrzucę dalsza relacje


@Vilyen: Zmartwię Cię - to czarne co pod spodem, to tzw. subit, wygugluj sobie. Mam teraz dokładnie to samo i właśnie kombinuję jak się tego pozbyć.
@CapaciousCore: uwierz mi ze nie raz chcąc kupić beton też wylewka bo chcieliśmy sobie poprowadzić podłogowe to zawsze "fachowcy" dawali cement do rozdrabniania i od tego momentu dopóki nie przeczytam opakowania worka nie wiem czy to prawdziwy beton czy cement
Żeby pozbyć się paku to tylko frezowanie, pochłanianie pyłów, ochrona płuc

Podobno można rozpuszczalnikami, ale wg. mnie to wsiąka głębiej tylko

@polutt: Frezowanie jest zajebiście drogie ok.30-40zł/m2, ale może nie będę miał wyjścia. Po frezowaniu jeszcze pewnie warstwa wyrównująca więc znowu koszty w górę. Dzisiaj jeszcze będę sprawdzał benzyną ekstrakcyjną, czy to na pewno subit, czy może bitum (subit ciężko się rozpuszcza w takiej benzynie, a bitum łatwo). Oprócz tego co
@Mirkujacy nie, nikt ci nie pomoże. Miałem meble do wniesienia w kartonach, akurat byłem sam i potrzebowałem na już kogoś do wniesienia. Spytałem wszystkich zuli w promieniu kilometra i nikt nie był zainteresowany. Mówiłem, ze zapłacę. W końcu pomógł jakiś robotnik co obok elewacje robił


@tomszczyk: mi tak kiedyś półki przywieźli..
Na palecie i z plytami transportowymi - ponad 100kg wazylo. Ja w zaawansowanej ciąży, kierowca przejechał o innej godzinie niz