Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 788
  • Odpowiedz
@Vilyen: No w sumie ta, auto, paliwo, czas pracy, kierowca itp. detalicznie im się nie opłaca tylko na hurt ;> tylko takie dziadowskie sklepy które zainkasują kasę dla siebie a kierowca zdechnie w połowie bo mają na niego wyebane podejmą się takiego czegoś. No ale co poradzić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vilyen: Za #!$%@? Ci nie wierze ze zamówiłas 1500kg betonu... Przecież to jest az 60 worków po 25kg a w leroy zwykle jest po 20kg worek wiec ma typ do wniesienia 75 worków.
  • Odpowiedz
@Vilyen: o tego trzeba zacząć że to nie ma nic wspólnego z betonem, beton jest już po wymieszaniu piasku, bądź żwiru z wodą, sypki nazywamy cementem. To co zamówiłaś to jest zaprawa, lub jak kto woli masa posadzkowa samopziomująca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vilyen: ok zamykam #!$%@?ę i idę dalej posiedzieć przy konsoli nawet nie narzekając że mnie pani Jadzia z handlowego #!$%@? bo nie umie się posłużyć myszką
  • Odpowiedz
@Vilyen: Ta. 1m3 betonu kosztuje jakieś 200-240 zł (a więcej pewnie nie potrzebujesz, to 5m na 20m2). Jakbyś im dała nawet 400 zł za przyjazd to by na pewno przyjechali. Druga sprawa - przyjechałoby to w formie gotowej do wylania a nie do wymieszania w wiadrze.
  • Odpowiedz