Wpis z mikrobloga

Zamówiłam wczoraj 1500 kg betonu. Z wniesieniem na 4 piętro. Dzisiaj dzwoni do mnie nieznany numer. Oto dialog:

Kierowca: dzień dobry, kierowca z liroy merlin. Które to jest piętro?
Ja: czwarte.
K: a jest tam winda?
J: nie
K: i tyle worków na 4 piętro? Ja to będę sam wnosił!
J: no wie pan, nie wiem jak się pan ze swoim szefostwem umawiał, ale ja dodatkowo za usługę wniesienia 6 stow zapłaciłam, także tak: tyle worków na 4 piętro
K: no jakoś się wniesie...

Szlag mnie trafił. Nie dość, ze gość będzie to wnosił przez 5 godzin albo lepiej, to jeszcze pewnie umrze gdzieś po drodze. Posralo ich w tym sklepie. #liroymerlin ##!$%@?
  • 788
  • Odpowiedz
@mietek79: wszystkie te paki, gwajakole, kreozoty i inne posmołowe produkty z plastyfikatorami to jest cholerstwo niesamowite. Tylko mechaniczne usunięcie wchodzie IMO w grę. Nawet wylewka, jastrych, folie izolacyjne itp. tak jakby przepuszczają jak podłoga nagrzeje się od słońca. Taki charakterystyczny, jakby lekko wędzony, przyjemny zapaszek.
Widziałem poniemiecki strych czyszczony z tego chemicznie. I tak skończyło się frezowaniem i wylewką szlichty.
  • Odpowiedz
@wilhermil: Ja się doczytałem tylko, że ma różnicę w posadzce sięgające miejscami 5cm, a nie leje równo 5cm na całej powierzchni. Raz więcej, raz mniej. Średnio pewnie wyjdzie 3,5cm

Zresztą przy zużyciu 20kg / m2 / cm to przy 1500kg mieszanki i 20 m2 pokoju więcej niż 3,75cm równej posadzki nie wyleje ;]

Jeszcze jakieś pytania?
  • Odpowiedz
@Vilyen: tak jak niektórzy przypuszczają - gość za samo noszenie nic nie dostanie. Jedyna jego zaplata to normalna dniówka za dzień pracy.

Mogł trafić gorzej, np. Mogło to być 12 piętro i 50 kg paczki, które nie wchodzą do windy...
  • Odpowiedz
  • 19
#!$%@? ja to bym celowo robił powoli żeby 8 godzin dniowki na tym zeszło.

A na drugi dzień wypowiedzenie i L4, szukaj se nowego frajera Januszu xD
  • Odpowiedz