Wpis z mikrobloga

@Andreth Pomijając kwestie prawdy. Robienie szumu wkół środowisk lgbt i jeszcze wplatywanie w to szkół i jakiś dodatkowych lekcji edukacji seksualnej itp. w roku wyborczym to imho dość ciekawa zagrywka. I sam nie wiem czy PiS tylko na tym nie zyska bo dzięki temu może się uwaga odwrócić od ich mafijnych rządów i wszyscy się skupia tylko na tym że PiS szczuje na lgbt.
@Variv: "Szum" zrobił PiS (czego jak sądzę już żałuje).

I sam nie wiem czy PiS tylko na tym nie zyska bo dzięki temu może się uwaga odwrócić od ich mafijnych rządów i wszyscy się skupia tylko na tym że PiS szczuje na lgbt.


@Variv: Nie sądzę, by zyskał. Mało kto wie, o co chodzi z KNF, CBA czy Srebrną, a znajomego geja czy lesbijkę ma dużo ludzi.
@Variv: "Szum" zrobił PiS (czego jak sądzę już żałuje). I sam nie wiem czy PiS tylko na tym nie zyska bo dzięki temu może się uwaga odwrócić od ich mafijnych rządów i wszyscy się skupia tylko na tym że PiS szczuje na lgbt. @Variv: Nie sądzę, by zyskał. Mało kto wie, o co chodzi z KNF, CBA czy Srebrną, a znajomego geja czy lesbijkę ma dużo ludzi.


@Andreth Czy ja