Wpis z mikrobloga

@giovan-a: trochę słaby odnośnik, nie znalazłem nawet jednego całego paska. takie porównanie więc nie jest w jakikolwiek sposób miarodajne. Niech pokażą PIT z wliczoną trzynastką, dodatkami i nagrodami i dopiero od tej kwoty rozmawiajmy, bo teraz to jest równie duże robienie #!$%@? z logiki jak porównanie Suskiego o zbliżonych zarobkach nauczycieli i posłów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@giovan-a: Nauczyciele nie dostali nagłych obniżek pensji o 80%. W tej branży zawsze słabo płacili i smutno mi słuchać o tym, że wykształcony człowiek tego nie wiedział gdy szkolił się do tej pracy. Nie zauważył po 5 latach, że słabo mu płacą i koledzy z innych branż mają więcej. Dodatkowo smutno mi, że ten sam nauczyciel uczy moje dzieci.
Nikt nikogo na siłę nie trzyma w pracy. Mam więc świadomość, że
imo praca w budzetowce uwlacza godnosci, pensja cos tam rosnie zraz ze stazem do pewnego momentu, a gdy chcesz cos wiecej musisz pojechac do warszawy i krzyczec pod jakims budynkiem i nawet nikt do ciebie nie zejdzie xd

co do strajku nauczycieli moge ich popierac lub nie, ale gdybym ja bym nauczycielem i przez moj strajk mogly byc zagrozone egzaminy to byloby mi zwyczajnie wstyd ;/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@giovan-a: żenada takie pieniądze, no ale troglodyci dalej będą #!$%@?ć, że 2 miesiące wakacji, że sam lajcik, że pieniądze za nic chcą dostawać. 2100 na rękę dostaniesz w każdej poważniejszej fabryce za bycie jełopem po gimnazjum, nie musisz nawet umieć się podpisać czy obsłużyć komputera. A tu ledwie 150 więcej dla nauczyciela z długoletnim stażem, no błagam.
W ogóle mnie to nie dziwi, że protestują, madgi i patusy dostają za friko