Wpis z mikrobloga

@Kempes: Państwowe Radio Gdańsk niby. I miał to zaplanowane już miesiąc wcześniej. Był w okresie wypowiedzenia w chwili publikacji.

Czy zrobił to celowo dla rozgłosu, czy przypadek nikt tego nie wie.
Wątpię, żeby miał jakąś kontrole nad treściami w TVP


@Line-Storm: Myślę ze dla wielu nawet w PiSie to co wysrywa Kurski i jego ekipa podczas wiadomości to odpowiednik kota przynoszącego do domu martwe ptaki. Niby wiesz że to ze ślepego oddania i doceniasz, ale jednak trochę to chore
@Wap30: Nie wiem czy dla wielu, ale jak widzę co kuzyn z żoną wyprawiają na FB to głowa mała... Kompletnie im padło na pro PiS. Fejki z profili przeróżnych podają gdzie się da. Wszystkie teorie spiskowe łykają. Niby ludzie 50 lat na karku a aż przykro patrzeć. Nauczyli się przynajmniej z resztą rodziny o polityce nie dyskutować. A jak jeszcze przed laty próbowali, to odrzucali wszystkie argumenty przeczące. Podałeś link z
@Line-Storm: Mam wrażenie że ludzie w takim wieku są bardziej podatni na manipulacje w internecie. Wcześniej rozmawiało się z ludźmi z własnego otoczenia więc jak człowiek nie wpadł między jakieś świrowate towarzystwo to jednak mu tak nie odwalało. Nagle masz internet gdzie w komentarzach masz największe możliwe odpały i niusy z kosmosu i ludzie się radykalizują momentalnie.