Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 599
@dojcz_szpreche_nicht: ostatnio wracałem a1 do Gdańska i pruje lewym 135 wyprzedzając z prawej 4 tiry odsunięte od siebie o ~200m i siedział mi typ na zderzaku jak na zdjęciu i miga światłami, i kierunkowskaz wrzuca lewy żebym go puścił.
No już pędzę, będę sobie zwalniał, redukował prędkość bo jakiś napaleniec się śpieszy, dlatego ja mam sobie robić na złość? No taki hui.
@dojcz_szpreche_nicht: @koxiak: @Anethum: @lukaschels: No to ja powiem z drugiej strony, Jezdze zazwyczaj kolo 180-210 kmh spokojnie na tempomacie, i co jakies 2 minuty musze non stop zwalniac do 110/120, ludzie w ogole nie patrza na lusterka jak chca wyprzedzac te tiry, hamulce juz mi sie gotuja od tego ciaglego zwalniania XD, bo zamiast poczekac 10 sekund az sobie przejade i wtedy wyprzedzac to sie #!$%@? pod kola.
@dojcz_szpreche_nicht: przecież właśnie Januszowaniem jest siedzenie na lewym pasie 5 minut bo jadę 140. W Polsce jak w lesie.
Nawet jak lecisz 160 to powinieneś zjeżdżać na prawy pas. Jak masz 140 na blacie i 200 metrów i ktoś chce Cie wyprzedzić to mu zjeżdżasz - spokojnie się zmieścisz. #!$%@? Janusze w koronie, ujma na honorze dać się wyprzedzić.
Z drugiej strony jakie autostrady taka ich kultura.