Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eloszka,

Mam taką sytuację, że dziewczyna z którą jestem od 4 miesięcy wcześniej była, no raczej nie w związku ale trochę w czymś na zasadzie FWB z jakimś ziomkiem, z której to relacji zrezygnowała 2 miesiące przed naszym poznaniem o czym mi powiedziała i niczego nie ukrywała. Z dziewczyną układa mi się naprawdę jak na staż związku kosmicznie dobrze, rodzice poznani, już nawet zostałem na weekend, raczej mega mnie polubili itd. Jednak co mnie zaczyna zastanawiać to od tamtego chłopaczka dostała czy to lajka, czy to życzenia na FB za które ładnie podziękowała całuskiem na końcu (wiem u #logikarozowychpaskow to znaczy tyle co nic XD), jakieś wiadomości w stylu co słychać. Ogólnie relacja z dziewczyną jest taka, że od początku poszliśmy na układ, że nie mamy przed sobą żadnych sekretów, nie ma żadnego ukrywania czy blokowania na hasło telefonu, zawsze jak np. ktoś jest w ubikacji i przychodzi wiadomość sms czy na messengerze to w ciemno jest mówione "weź przeczytaj kto pisze i co" itd. Więc kierując się tą logiką nie widziałem nic złego w przejrzeniu kilku wiadomości ( ͡° ͜ʖ ͡°) od tego chłopaka tym bardziej, że wyciągnąłem dane personalne.

Teraz pytanie monitorować temat czy robić awanturę i trzasnąć drzwiami o to, że w ogóle dlaczego jakakolwiek wiadomość tu była wymieniona oprócz prostego "daj mi #!$%@? spokój przecież widzisz na insta że jestem w nowym związku nei chcę z Tobą utrzymywać żadnego kontaktu"

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 41
OP: @chlopiec_kolejne_drzwi
Czy ja wiem. Przed tym FWB nie była w związku 2 lata, a mówiła mi, że nienawidzi masturbacji nigdy tego nie robiła oprócz pierwszych kilku razy swojego okresu dojrzewania, że nie sprawia jej to absolutnie przyjemności. Nie miała z kim wejść w związek więc znalazła sobie kogoś kto ją odwiedzał po prostu raz na dwa miesiące i tyle, jak to mówi przysłowie baba bez bolca dostaje #!$%@? wiec myślę,
PijanyNiebieskipasek: @AnonimoweMirkoWyznania:

Mógłbym tylko, że dla mnie to może kwestia zasad, że to jest oczywiste, że powinna mnie chociaż zapytać o zgodę na rozmowę z chłopakiem, z którym całkiem niedawno przede mną uprawiała seks i jest to wg mnie kompletnie normalne.


Hahahaha. A o zgodę na wyjście z domu też musi cię pytać? Po prostu jesteś niepewnym siebie beciakiem i samcem omega. Twoja pewność siebie jest mniejsza od twoich jaj
Akurat kwestie, że miała chada i zamieniła na betebankomat bym raczej pominął, bo przemieniła się z dziewczyny z początku związku typu "Mam nadzieję, że nie będizemy dużo siedzieć w łóżku tylko jeździć, chodzić do muzeum itd" i seks 2 razy w tygodniu do momentu "już się nie mogę doczekać aż wyjdę z pracy i mnie porządnie zerżniesz jak umiesz to robić najlepiej" w zasadzie codziennie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Piekne samozaoranie ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: To nie jest zdrowa relacja. Pomijając wszystko co napisałeś a ja nie jestem w stanie zrozumieć ( o #!$%@? chodzi z tymi centymetrami, orgazmami?). Po pierwsze jakby chciała z nim Cie zdradzać to by nie wysyłała sms czy wiadomości na msg tylko przeszłaby na jakiś instagram czy zwyczajnie by usuwała wiadomości po rozmowie - jak ktoś bardzo chce to go nie upilnujesz. Po drugie jeżeli ona to traktuje jako plan
a8d6d70d93: @Eugeniusz_Zua

Zaoranie w jakim sensie? Że na początku nie chciała tak często uprawiać seksu, bo wcześniej miała to sporadycznie i jak mnie poznała to było dla niej dość często i mi próbowała przekazać, że nie chce żeby to tak wyglądało bo chce ze mną stworzyć związek a nie następną relację FWB, co mogło się tka wydawać bo np. często chce z nią seksu? Ale po czasie jak się dużo bardziej
Akurat kwestie, że miała chada i zamieniła na betebankomat bym raczej pominął

wcześniej miała to sporadycznie i jak mnie poznała to było dla niej dość często i mi próbowała przekazać, że nie chce żeby to tak wyglądało bo chce ze mną stworzyć związek a nie następną relację FWB


@AnonimoweMirkoWyznania: Nom po relacji z chadem w FWB (powaznie wierzysz, ze spotykali sie raz na dwa miesiace, zeby rozladowac napiecie bo brzydzi sie
@chlopiec_kolejne_drzwi: zezwierzęcenie to jest ruchanie jakiejś laski w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam za sobą i w trakcie kilka takich relacji i wszystkie są super- to jak związek bez wszystkich jego negatywnych aspektów- pogadać można otwarcie o wszystkim, wyjechać gdzieś na parę dni dla odprężenia, nie ma żadnych żali ani kłótni, dla mnie same plusy.
OP: @siea01

właśnie to jest najśmieszniejsze, aż kiedyś for science wrzucę to samo tylko z perspektywy panny i ciekawe co będzie pisane. Bo tutaj już wiadomix, że jestem controlfreakiem.

Odnośnie tych orgazmów i długości penisa bo ktoś nie zrozumiał. Chodzi mi o to, żeby za 2 lata nie poszedł do mnie tekst w stylu "słuchaj było idealnie ale to jest jednak nie to bo >tu staw idiotyczny powód ala dłuższy penis<"
@AnonimoweMirkoWyznania: Przesadne kontrolowanie nie ma sensu bo jak ma sie puścić to i tak to zrobi. Masz prawo mieć wymagania - skoro sam nie utrzymujesz kontaktu z byłymi to możesz oczekiwać od niej tego samegoć. Tylko ona najpierw powinna zostać poinformowana czego oczekujesz.
OP: @siea01

Ja sobie zdaję sprawę z zasady, że jak ma się puścić to się puści. Po prostu ja chcę wiedzieć kiedy to zrobić. Niekiedy ktoś się puszcza i od razu po tym jak mu wyjdzie mówi drugiej osobie i ją zostawia i się wiąże z tamtą. Niekiedy tamta druga szuka tylko seksu i nie chce się wiązać i możliwa jest sytuacja, że będzie np. ze mną bo tamten nie chce
OP: W każdym razie wydaje mi się, że rada jeździć, obserwować jest jak najbardziej trafiona.

Mam tylko nadzieję, że przeczytam w niedługim czasie na tym messsengerze tekst w stylu "Słuchaj temat między nami jest zakończony więc nie pisz do mnei tyle bo to i tak nie ma sensu" albo w stylu "możemy się spotkać, wiesz że mam chłopaka, ale można to przedyskutować". I w zależności od wariantu albo pakuje walizkę albo
WygadanaDama: Zamiast odwalać jakieś #!$%@? akcje i stalkować, nie możesz po prostu z nią porozmawiać i powiedzieć, że ci jest po prostu przykro, jak wysyła buziaczki innym facetom?
Spytaj czy czułaby się fajnie, jakby sytuacja była odwrotna. Jak powie że tak to nie krępuj się buziaczkować, komplementować i lajkować znajome, zwłaszcza te co ładniejsze. Ciekawe jak długo wytrzyma ;)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}