Wpis z mikrobloga

#origin #apexlegends #apex #ea #error #gaming #fps

Czy ktoś rozkminił może jaka opcja powoduje tak częste pojawianie się komunikatu "Dostępna nowa aktualizacja.. uruchom ponownie Origin..." po włączeniu Apex Legends?
Na 90% jest to wina jakiejś opcji w configu, autoexec lub launch options, bo po dodaniu kilku opcji tego typu na FPSy ten błąd pojawia mi się niemal przy każdym uruchomieniu gry. Czasami muszę odpalić grę/origin kilkanaście razy aby móc zagrać - co już jest mega irytujące. Z drugiej strony FPSów jest dużo więcej, więc zależy mi jedynie na wyłączeniu opcji, która powoduje ten problem..

*zauważyłem, że błąd nie pojawia się zwykle gdy gra odpali się w małym oknie (nast alt+enter) - z tym, że dodanie "-windowed" powoduje, że moja customowa rozdzielczość jest zmieniana na standardową, co nie załatwia problemu

Z góry dzięki.
  • 3
  • Odpowiedz
@drzuo: Wyłączone. Gdy miałem standardowy config, brak autoexeca i launch opcji to takie coś zdarzyło mi się może 2x. Po wrzuceniu tych opcji jest tak niemal przy każdym uruchomieniu, więc podejrzewam, że i tak jakaś opcja znacznie zwiększa częstotliwość występowania tego komunikatu..
  • Odpowiedz