Wpis z mikrobloga

@maskotka1901:
Nie no serio to jest aż przykre, że tyle laseczek przechodzi obok mnie i żadna się nie zaoferuje, żeby zrobić mi CHOCIAŻ JEDNA laskę. Gdzie się podziały prawdziwe kobiety?
  • Odpowiedz
@maskotka1901: @Wjorgus: Ale jak przegryw się żali, że wybranka traktuje go jak powietrze i wybiera chada pomimo jego romantycznych zabiegów to już śmiechu i plucia w ryj nie ma xD
A to przecież to samo, lasce wydaje się, że jak ma dziurę z niebrzydkim otoczeniem to faceci muszą jej nadskakiwać, a taki wykopek myśli że taki wrażliwy romantyk powinien coś wyrwać.
  • Odpowiedz
z takimi trzeba inaczej, podchodzisz, klepiesz w sralnik i mowisz 'mala, ja ci to wniose', robisz to, potem patrzysz w oczy, usmiechasz polgebkiem, dajesz jej swoj telefon i mowisz 'wpisz mi sie na fejsie'.
chwila pisania i na nastepnym spotkaniu wypucuje ci petarde, i to zakladajac ze nie jedziecie razem pociagiem, wtedy moze juz w pociagu nawet
  • Odpowiedz
@matteusz89
A co ma powiedzenie dobra dupa to targania jej walizek? Niech sobie weźmie więcej kosmetyków, szczotek, suszarek i innych #!$%@? sprzętów to będą lżejsze ()
  • Odpowiedz
@maskotka1901: jak byłem na studiach to miałem fazę takiego rycerzykowania, a to zawsze miejsca ustępowałem, a to walizki wnosiłem
ok. 80% kobiet NIE CHCIAŁO mojej pomocy

więc przeszło mi i teraz nikomu nic nie noszę, ani nie ustępuję (chyba, że kobieta w ciąży albo chora osoba)
  • Odpowiedz