Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wykopem: WYKOP O HAKERZE
Otwieram nitkę związaną ze wszystkimi fejkami kanału "7 metrów pod ziemią"

Widziałem wypowiedzi Mirków, że takich żenujących materiałów i oczywistych AKTORÓW, a nie osób, które opowiadają swoją historię jest więcej..

Jeżeli znacie się na jakimś temacie i widzieliście jakieś zakłamanie w którymś z filmów, proszę o tytuły i konkretne minuty z krótkim wyjaśnieniem

Zbiorę to wszystko w jeden duży wykop oraz w materiał, jak obecnie YouTube zakłamuje nas niczym rozmowy w toku (ʘʘ)

#youtube #polskiyoutube #polska #niebezpiecznik #informatyka #security #hacking #nocnazmiana
obywatel_gov - Zainspirowany wykopem: WYKOP O HAKERZE
Otwieram nitkę związaną ze wsz...

źródło: comment_pmVK5wl6AvgOCcax7bwmHj8vAYeX7VIj.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Luka1612: akurat z tymi kotłowniami to raczej nie był nikt podstawiony. Mój brat pracuje w tej branży w Warszawie i potwierdził wszystko to co było na filmiku. Nawet przed oglądaniem tego wywiadu opowiadał o kilku podobnych sytuacjach które zdążały się w jego miejscu pracy. Tak więc ten odcinek raczej legit
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: ta sama seria - wywiad z marynarzem. Stek bzdur, niestety żeby się odnieść musiałbym obejrzeć ponownie ten film a internet statkowy niespecjalnie mi na to pozwala ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@obywatel_gov: Był odcinek z (rzekomo) aseksualną laską który został dosyć ostro pojechany w komentach na fejsie przez inne osoby aseksualne, no i moja znajoma po psychologii też stwierdziła, że to o czym babka mówi w ogóle nie pasuje do aseksualności. Z oczywistych to diler, haker, pani myśliwy. Mi osobiście też śmierdziała babka twierdząca, że żyje w poligamicznym związku. Jakoś tak zwyczajnie z mowy ciała wydawało mi się, że zmyśla.
  • Odpowiedz
Ten kanał jest prowadzony przez Onet. Prowadzącym jest gościu z TVNu. To jest profesjonalna produkcja ludzi którzy siedzą w telewizji od lat i próbują rozszerzyć zakres wpływów na YT widząc ile małolatów tu siedzi w porównaniu do tradycyjnej telewizji. Ten program jest kalką Rozmów W Toku. To tak jakbyście zapakowali gówno w papierek. Nie dajcie się ogłupiać tym że ktoś ma miliony obejrzeń i hajs na reklame. Raczej to powinno w was
  • Odpowiedz