Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wykopem: WYKOP O HAKERZE
Otwieram nitkę związaną ze wszystkimi fejkami kanału "7 metrów pod ziemią"

Widziałem wypowiedzi Mirków, że takich żenujących materiałów i oczywistych AKTORÓW, a nie osób, które opowiadają swoją historię jest więcej..

Jeżeli znacie się na jakimś temacie i widzieliście jakieś zakłamanie w którymś z filmów, proszę o tytuły i konkretne minuty z krótkim wyjaśnieniem

Zbiorę to wszystko w jeden duży wykop oraz w materiał, jak obecnie YouTube zakłamuje nas niczym rozmowy w toku (ʘʘ)

#youtube #polskiyoutube #polska #niebezpiecznik #informatyka #security #hacking #nocnazmiana
obywatel_gov - Zainspirowany wykopem: WYKOP O HAKERZE
Otwieram nitkę związaną ze wsz...

źródło: comment_pmVK5wl6AvgOCcax7bwmHj8vAYeX7VIj.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
Jeżeli znacie się na jakimś temacie i widzieliście jakieś zakłamanie w którymś z filmów, proszę o tytuły i konkretne minuty z krótkim wyjaśnieniem


@obywatel_gov: Gość od sterydów - Wyglądał jak kupa w porównaniu do środków które podobno brał xD


  • Odpowiedz
  • 44
@obywatel_gov gościu robi kontrę z głupot jakie zostały powiedziane w odcinku "myśliwy w spódnicy". Warto przymknąć oko na pajacowanie dla mlodszej publiki, bo mówi o bledach/klamstwach z materiału bardzo merytorycznie, opierajac sie na prawdziwych danych i statystykach a nie garniu na emocjach i intuicji.
innigri - @obywatel_gov gościu robi kontrę z głupot jakie zostały powiedziane w odcin...
  • Odpowiedz
@obywatel_gov Dam sobie rękę uciąć że koleś z odcinka "byłem księdzem" jest podstawiony. Ciężko mi przytoczyć konkretne wypowiedzi bo oglądałem dawno, ale jak zapoznasz się z materiałem to na pewno znajdziesz co jest nie tak. Kolejny odcinek to "warszawskie kotłownie". Tam już nawet w komentarzach większość kwestionuje wiarygodność typa nieraz z argumentami. To sobie od razu przypominam ale pewnie oszustów jest dużo więcej. Szanuję za akcje i będę śledził ( ͡
  • Odpowiedz