Wpis z mikrobloga

@chilon: ostatnio pod starym browarem w Poznaniu stalo przypiete kolo, bez reszty oczywiście.
Najciekawsze jest to, ze tam bez przerwy w poblizu jest po 30-50 ludzi, wiec trzeba miec niezle wywalone zeby tak #!$%@? rower
  • Odpowiedz
Najciekawsze jest to, ze tam bez przerwy w poblizu jest po 30-50 ludzi, wiec trzeba miec niezle wywalone zeby tak #!$%@? rower


@Norskee: To raczej ludzie mają #!$%@?. Zresztą co byś zrobił jakbyś zobaczył że typ sobie szybko odkręca koło i odchodzi, gonił za nim? Powiedziałby Ci że zgubił kluczyk do U-locka i nic mu nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@mirkobogdan: Ja tam zawsze wstawiam tyłem ... no i szybkozamykacze zamieniłem na antykradzieżowe ... ale wczoraj widziałem jak koleś wstawił tam rower okrakiem, tak że oba koła weszły w te korytka i zapiął małym ulockiem nad suportem ;)
  • Odpowiedz
@mirkobogdan: tyłem po prostu bardziej zniechęca bo nawet jak odkręci to wyszarpanie koła to już zabawa, zwłaszcza jak jeszcze pokombinujesz i przepniesz przez łańcuch. Niestety złodzieje nie kradną roweru w 15 minut, prawie zawsze to jest rozłożone i zaplanowane. Koledze ukradli spod firmy, teren monitorowany, złodziei było troje, ostatni tylko podszedł do odbezpieczonego roweru i odjechał a cała akcja trwała kilka godzin, wszystko się nagrało poza twarzami, bo oczywiście wiedzieli gdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mave: Powiedziałby Ci że zgubił kluczyk do U-locka i nic mu nie zrobisz.
A co mam mu robić? Zatrzymuję go do przyjazdu policji i tyle.
  • Odpowiedz
W sumie to ma ktoś sposób żeby przypiąć inaczej rower do takiego stojaka? xD Za dolną rurę ramy łańcuch nie sięgnie, a tyłem średnio, bo przerzutka.
  • Odpowiedz